سرویس فرهنگی | کد خبر: 52724
تاریخ انتشار: 1395/12/10 - 16:27:17

مسئول مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین:

مسابقات قرآن و عترت در 35رشته متنوع برگزار می شود

اسفراین- سپهرآیین- این مسابقات با نظر مساعد رهبر معظم انقلاب مبنی بر بسط و گسترش اندیشه قرآنی در دانشگاه ها برگزار می گردد.
مسابقات قرآن و عترت در 35رشته متنوع برگزار می شود,اسفراین،ساربان،قرآن و عترت
به گزارش گروه دریافت خبر سپهرآیین، با توجه به برگزاری مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین احمد ساربان مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : این مسابقات با نظر مساعد رهبر معظم انقلاب مبنی بر بسط و گسترش اندیشه قرآنی در دانشگاه ها برگزار می گردد.
 
 
 وی ادامه داد: جهت مهجور نماندن فرهنگ قرآن و عترت در دانشگاه، مصوبه ای را در جلسه مشورتی کانون قرآن و عترت گذراندیم بلکه تبلیغات وسیعی را در سطح دانشگاه اجرا کنیم بنده نیز ضمن اینها پیشنهاد دادم افراد مستعد و علاقمند را در رشته های گوناگون، جهت کمک به دانشگاه گرد هم آوریم.
 
 
وی افزود: مسابقات در 35رشته متنوع شامل آوایی،معارف،فناوری،ادبی،پژوهشی و هنری می باشد، تاریخ مصاحبه شفاهی 10 اسفند است، نوبت صبح مختص برادران و بعدازظهر با خواهران است همچنین 16 اسفند نیز هماهنگ با سراسر کشورآزمون کتبی در دانشگاه برگزار می گردد.
 
 
ساربان در پایان گفت: در این دوره از مسابقات شاهد شرکت افراد در رشته هایی همچون برنامه نویسی موبایل، معرقکاری و تلاوت قرآن هستیم، ان شاءالله بتوانیم گام هایی عملی در مباحث مختلفی که مطالبات بحق دانشگاه و دانشگاهیان درآنها مغفول مانده است برداریم
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر