سرویس گوناگون | کد خبر: 52487
تاریخ انتشار: 1395/12/03 - 16:10:05

رییس میراث فرهنگی هشدار داد:

لزوم مراقبت شهروندان از کلاهبرداری های اینترنتی/ تهیه بلیط برای سفر فقط  از طرق دفاتر مجاز و دارای مجوز

اسفراین- سپهرآیین- رییس میراث فرهنگی اسفراین گفت: اسفراین یک مرکز دارای مجوز عرضه بلیط هواپیمایی و 3 مرکز فروش بلیط قطار دارد.
لزوم مراقبت شهروندان از کلاهبرداری های اینترنتی/ تهیه بلیط برای سفر فقط  از طرق دفاتر مجاز و دارای مجوز,سپهرآیین، اسفراین، میراث فرهنگی، گردشگری، سفر

به گزارش سپهرآیین، با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال، شهروندان علاقه مند به سفر مراقب کلاهبرداری های اینترنتی باشند و تا حد امکان از گروه های تلگرامی یا دفاتر غیر مجاز بلیط قطار و هواپیما تهیه نکنند.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: علاقه مندان به سفرهای ناوگان ریلی و هواپیمایی حتما از دفاتر مجاز و دارای مجوزهای  بند های الف و ج اقدام به تهیه بلیط برای مقاصد سفر خویش  نمایند.

«محمد محمدی» با اشاره به شناسایی مراکز غیرمجاز و بدون محوز عرضه بلیط در اسفراین، اظهار داشت: تهیه بلیط از مراکز، دفاتر و شرکت های بدون مجوز از جهات گوناگون قابل طرح شکایت و پیگیری نیست.

وی خاطر نشان کرد: اسفراین یک مرکز دارای مجوز عرضه بلیط هواپیمایی و 3 مرکز فروش بلیط قطار دارد.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسفراین اظهار داشت: البته در صورت در دست داشتن مستنداتی مبنی بر خرید خدمات سفر از دفاتر غیرمجاز این مسئله به صورت 24 ساعته از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قابل پیگیری است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر