سرویس فرهنگی | کد خبر: 52179
تاریخ انتشار: 1395/11/24 - 22:35:53

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:

اهالی فرهنگ و هنر برای گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی گل کاشتند

اسفراین- سپهرآیین-همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی مجتمع فرهنگی دیجیتال نصیر به بهره برداری رسید.
به گزارش سپهرآیین، اهالی فرهنگ و هنر با برنامه های شاخص فرهنگی و هنر برای گرامیداشت و بزرگداشت دهه مبارک فجر  انقلاب اسلامی در فجر 95، گل کاشتند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی مجتمع فرهنگی  دیجیتال نصیر به بهره برداری رسید.
«رضا ارغیانی» افزود: جنگ شادی «شب های برفی» با حضور هنرمندانی از مشهد، بجنورد و اسفراین در مجتمع فرهنگی و هنری نسیم  میزبان دوست داران فرهنگ و هنر بود.
وی با اشاره به برگزاری برنامه هنری «شبی با موسیقی ایرانی» خاطر نشان کرد: شب شعر «انقلاب» در صفی آباد با مشارکت آموزش و پرورش، شورای اسلامی شهر صفی آباد از دیگر برنامه های اهالی فرهنگ و هنر برای دهه فجر انقلاب اسلامی بود که مورد توجه علاقه مندان فرهنگ، هنر و ادب قرار گرفت.
وی با اشاره به گشایش نمایشگاه کتاب همزمان با دهه فجر اتقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری نسیم با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین تصریح کرد:  حضور در کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی از دیگر برنامه های محوری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین در ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر