سرویس علمی و فناوری | کد خبر: 52178
تاریخ انتشار: 1395/11/24 - 22:34:11

رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین خبر داد:

آغاز 2 طرح ملی در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- برنامه پویش ملی مبارزه با سرطان و خدمات سلامت نوین از مهمترین برنامه تحول در حوزه بهداشت کلید خورد.
آغاز 2 طرح ملی در اسفراین,اسفراین، دانشکده،سپهرآیین،افتتاح
به گزارش سپهرآیین، همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اورژانش 115 شماره 2 شهری و خانه پزشک و پانسیون سرایداری مرکز مرکز بهداشتی درمانی شهید سهرابی شهر صفی آباد به بهره برداری رسید.
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: همزمان با سراسر کشور بهمن امسال هم 2 برنامه اساسی  طرح تحول در حوزه بهداشت کلید خورد.
دکتر «عباس نیک روش» با بیان اینکه با بهره‌برداری از این طرح‌ها و پروژه‌ها شاهد تداوم و پیشرفت در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان در دانشکده خواهیم بود، افزود: اورژانس ۱۱۵ شهری شماره 2 واقع در خیابان شیخ آذری روبروی فرمانداری اسفراین در قسمت جنوبی شهرستان با منظور تسریع در ارائه خدمات اورژانس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500  میلیون ریالی با زیر بنای ۱۰۰ متر مربعی از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، داخلی و استانی به بهره برداری رسید.
وی خاطر نشان کرد: خانه پزشک  و پانسیون سرایداری مرکز بهداشتی درمانی شهید سهرابی شهر صفی آباد با زیر بنای ۱۰۰ مترمربعی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 450 میلیون ریالی از محل اعتبارات خیرین سلامت و برنامه پزشک خانواده به بهره برداری رسید.
دکتر «عباس نیک روش»  با اشاره به اینکه برنامه پویش ملی مبارزه با سرطان و خدمات سلامت نوین از مهمترین برنامه تحول در حوزه بهداشت کلید خورد، اضافه کرد: مردم شریف شهرستان اسفراین به نکات کاربردی و راهبردی این 2 برنامه اساسی توجه جدی داشته باشند.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر