سرویس گوناگون | کد خبر: 52164
تاریخ انتشار: 1395/11/24 - 20:58:17

سکانس دیگری از پهلوانی

اسفراین- سپهرآیین- سکانس هایی از منش پهلوانانه پهلوانان اسفراینی را از دیدگان رسانه ای شما می گذرانیم.
سکانس دیگری از پهلوانی,سپهرآیین، اسفراین، ورزش، اهدای مدال

به گزارش سپهرآیین، در سالی که گذشت شماری از پهلوانان مدال های ارزشمند خود را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اهدا کردند.

* قهرمان کتابدار، مدال خود را به یک دانش آموز معلول اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار ما، «مجتبی کلانتریان» چهره نام آشنای کشتی پهلوانی و کشتی باچوخه، مدال طلای خود در رقابت های ملی را تقدیم یک دانش آموز معلول کرد.

این پهلوان با اخلاق اسفراینی، با شعار روز جهانی معلول، با عنوان «دستهایت آوای زندگی است و چشمهایت ترانه مهربانی» در آیین خانه مهربانی مدال  طلای ملی خود را به یک دانش آموزمعلول بجنوردی از مدرسه عدالت اهدا کرد.

*همزمان با آیین روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، پهلوان «هادی قدیمی» از پهلوانان صاحب نام در گود چشمه زینل خان و صاحب عناوین متعدد در میادین جودو و کوراش فرا استانی مدال طلای خود را که از رقابت های آسیایی تایلند در سال 2014 به ارمغان آورده بود، به فرزند سردار «علی اکبر مرادیان» اهدا کرد.

سردار شهید «علی اکبر مرادیان» فرمانده یگان دریایی لشکر پنج نصر و از پهلوانان نامی میدان کشتی پهلوانی باچوخه بود که برای همیشه با شهادت به خیل پهلوانان حقیقی پیوست.

*همزمان با کنگره بزرگداشت سرداران و 3 هزار شهید استان، پهلوان «الیاس علی اکبری» مدال قهرمانی رقابت های ساحلی کوراش آسیایی ویتنام 2016 را با هدف تقدیر از همت مدافعان حریم اهل بیت به خانواده شهید «محمد ابراهیم توفیقان» از شهدای مدافع حرم خراسان شمالی اعطا کرد.

*در طی آیینی همزمان با یادواره شهدای ورزشکار اسفراین، پهلوان «ابراهیم ولیان» مدال طلای خود در کشتی پهلوانی را به خانواده سردار شهید «محمد حسین ملایی» از شهدای ورزشکار اهدا کرد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر