سرویس دهگردشی | کد خبر: 52102
تاریخ انتشار: 1395/11/23 - 17:47:41

امام جمعه بام و صفی آباد:

تعیین تلکیف برای ائمه جمعه ممنوع!/ استاندار همزمان با اذان ظهر صفی آباد را برای بهره برداری از دامداری ترک کرد/ مدیران از انجام سفرها در روزهای جمعه بپرهیزند

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «دلبری» گفت: هرچند امام جمعه و مردم برای استقبال استاندار و نماینده مردم وقت گذاشتند اما همزمان با اذان ظهر آدینه و اقامه نماز جمعه در مرکز بخش، ایشان صفی آباد را برای بهره برداری از پروژه دامداری ترک کردند.
تعیین تلکیف برای ائمه جمعه ممنوع!/ استاندار همزمان با اذان ظهر صفی آباد را برای بهره برداری از دامداری ترک کرد/ مدیران از انجام سفرها در روزهای جمعه بپرهیزند,سپهرآیین، اسفراین، نماز جمعه، بام و صفی آباد

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: مرگ دینی و اسلامی در صورتی  مهیا  می شود که آدمی در حال تقوا بمیرد اما غیر اینصورت مرگ آدمی دینی و الهی نیست.

حجت الاسلام «دلبری» با تسلیت ایام سوگواری و عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: آیات قرآن و روایات اسلامی بهترین راه شناخت فاطمه زهرای اطهر است.

وی با اشاره به جایگاه حضرت فاطمه زهرا(س) در اعتلای اسلام و دفاع از ولایت، تصریح کرد: سوره کوثر، آیه تطهیر، لیله القدر، آیات مباهله، مودت و ابرار از جمله آیاتی از قرآن کریم است که به توصیفی از فاطمه زهرا(س) اشاره می کنند.

وی  خاطر نشان کرد: یک مدیر و مسئول به جز پیشوایی و رهبری اداری باید سلامت نفس و تربیت نفس اهتمام ورزند.

حجت الاسلام «دلبری» با اشاره به گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: هرچند امام جمعه و مردم برای استقبال استاندار و نماینده مردم وقت گذاشتند اما همزمان با اذان ظهر آدینه و اقامه نماز جمعه در مرکز بخش، ایشان صفی آباد را برای بهره برداری از پروژه دامداری ترک کردند.

وی با اشاره به اینکه امام جمعه فرمانده قرارگاه ایمان، تقوا، اخلاق و اخلاص است، اظهار داشت: هیچ کس حق ندارد برای ائمه جمعه تعیین تکلیف کنند که چه چیزی را مطرح کنند یا چه چیزی نگویند.

حجت الاسلام «دلبری»  با بیان اینکه نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است، اضافه کرد: مدیران از انجام اینگونه سفرها در روزهای جمعه بپرهیزند یا همگی در نماز عبادی و سیاسی جمعه شرکت نمایند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر