سرویس گوناگون | کد خبر: 52100
تاریخ انتشار: 1395/11/23 - 17:33:13

قاضی القضات استان تشریح کرد:

اختلاس هزار میلیاردی در بانک ملی بام و صفی آباد+جزئیات

گروه دریافت خبر سپهرآیین- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از اختلاس یک هزار و 66 میلیارد ریالی در بانک ملی منطقه بام و صفی آباد خبر داد.
اختلاس هزار میلیاردی در بانک ملی بام و صفی آباد+جزئیات,سپهرآیین، اختلاس، اسفراین، بانک ملی، خاوری، بام، صفی آباد

به گزارش سپهرآیین، رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از اختلاس یک هزار و 66 میلیارد ریالی در بانک ملی منطقه بام و صفی آباد خبر داد.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به  بازگرداندن وجوه اختلاس شده در کمتر از 48 ساعت به حساب وجوه اختلاسی گفت: در پی گزارشات واصله مبنی بر تراکنش غیر مجاز در این شعبه و انجام بررسی‌های دقیق و تخصصی مشخص شد که یکی از کارکنان بانک با استفاده از حساب یکی از مشتریان با سطح درآمد پایین که کاملا از این ماجرا بی خبر بوده است اقدام به انتقال این مبلغ به حساب های دیگر خود در شعبات کرده است.

قاضی القات استان افزود: برخی از حساب‌های مقصد نیز متعلق به صرافی‌هایی در تهران است که مقرر بود تا از سمت نمایندگی آنها در استانبول ترکیه معادل وجوه انتقالی ارز دریافت شود که با اقدام به موقع و اطلاع رسانی انجام شده از این تبادل ارزی ممانعت به عمل آمد.

این مقام قضایی در  خراسان شمالی تصریح کرد: پس از برگزاری جلسات هماهنگی متعدد با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان و انسداد حساب‌های منتقل علیه و تلاش های شبانه روزی تمامی مبلغ اختلاس شده قبل از خروج از کشور و هر گونه دخل و تصرف توقیف و به حساب وجوه اختلاسی بازگردانده شد.

حجت الاسلام قدرتی اظهار کرد: با توجه به احتمال همدستی برخی افراد دیگر با متهم اصلی اقدامات لازم در راستای شناسایی و دستگیری متهم و همدستان احتمالی وی در حال انجام و پیگیری است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر