سرویس گوناگون | کد خبر: 51426
تاریخ انتشار: 1395/10/24 - 17:06:50

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین:

روسای هیات‌های ورزشی استان، شهرستان ها را منطقه ورود ممنوع تلقی می کنند

اسفراین- سپهرآیین- رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین گفت: بسیاری از روسای هیات‌های ورزشی خراسان شمالی اصلا به شهرستان‌ها سر نمی‌زنند.
روسای هیات‌های ورزشی استان، شهرستان ها را منطقه ورود ممنوع تلقی می کنند,سپهرآیین، ورزش، سید احمد پرویزی

به گزارش سپهرآیین، «سید احمد پرویزی» در نشست با شماری از مسئولان ورزشی خراسان شمالی با اشاره به اینکه بیشتر روسای هیات‌های ورزشی استان ارتباطی با شهرستان‌ها نداشته و به شهرستان‌ها سرکشی نمی‌کنند، گفت: روسای هیات های ورزشی را در استان داشته که باوجودآنکه دو تا سه سال بوده که به‌عنوان رئیس هیات انتخاب‌شده‌اند اما حتی یک‌بار به شهرستان اسفراین نیامده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین با بیان اینکه به‌عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین نسبت به این موضوع و رویه گلایه دارم، افزود: بعضا در صدور احکام برخی از روسای هیات‌های ورزشی شهرستان‌ها نیز ‌زمان طولانی سپری‌شده که این اصلا زیبنده نیست.

«سید احمد پرویزی»  با بیان اینکه برای یکی از روسای هیات شهرستان اسفراین 6 ماه زمان طول کشیده تا حکم وی صادر شود، افزود: این موضوع قابل تامل بوده و باید برای آن چاره‌اندیشی شود.

وی بر لزوم توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات ورزشی به‌صورت عادلانه در بین شهرستان‌های خراسان شمالی هم تاکید کرد و گفت: شهرستان‌ها از ظرفیت‌های خوب ورزشی برخوردار بوده و باید در راستای کمک به ورزش شهرستان‌ها، توزیع امکانات و اعتبارات به این مناطق هم مدنظر هیات ها قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تعامل دوسویه بین هیات های ورزشی استان و ادارات ورزش و جوانان ضمن توسعه ورزش در این مناطق، مشکلات هم کاهش یابد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر