سرویس گزارش و گفتگو | کد خبر: 51132
تاریخ انتشار: 1395/10/20 - 10:33:58

یک مسئول خبر داد:

پیشرفت 48 درصدی بیمارستان تخصصی زنان

اسفراین- سپهرآیین- احداث بلوک زایمانی زنان در زیربنای 3 هزار و 70 مترمربعی با اعتبار مصوب 50 میلیارد ریالی آغاز شده است که اکنون به میزان 48 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
پیشرفت 48 درصدی بیمارستان تخصصی زنان,اسفراین، سپهرآیین، بلوک زایمانی، بیمارستان تخصصی زنان

به گزارش سپهرآیین، بیمارستان تخصصی زنان در شهرستان اسفراین 48 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: احداث بلوک زایمانی زنان در زیربنای 3 هزار و 70 مترمربعی با اعتبار مصوب 50 میلیارد ریالی آغاز شده است که اکنون به میزان 48 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

دکتر «عباس نیکروش» با اشاره به اینکه میانگین کشوری پیشرفت بلوک های زایمانی 68 درصد است، افزود: تغییر در پلان های نقشه دلیل عقب ماندگی این پروژه است که با شتاب و سرعت مضاعف از سوی پیمانکار در راستای رفع عقب ماندگی عمرانی و جبران پیشرفت فیزیکی هستیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون اعتبار 23 میلیارد ریالی به این پروژه تزریق شده است، خاطر نشان کرد: امید می رود تا پایان سال جاری شاهد بهره برداری از این پروژه زیرساختی و زیربنایی به عنوان محور اصلی برای اشاعه و ترویج زایمان طبیعی در بسته های مورد نظر طرح تحول نظام سلامت باشیم.

وی با اشاره به اینکه بخش زنان، زایشگاه، اتاق عمل و بخش مراقبت های ویژه کودکان از بخش های این بلوک زایمانی است، تصریح کرد: البته از خرداد سال آینده شاهد میزبانی از زنان و بانوان در این بیمارستان تخصصی در جوار بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسفراین خواهیم بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر