سرویس مجلس و مردم | کد خبر: 51131
تاریخ انتشار: 1395/10/20 - 10:30:37

قوامی خبر داد:

تامین نقدینگی مجتمع فولاد با تسهیلات

اسفراین- سپهرآیین- نقدینگی مجتمع صنعتی فولاد شهرستان اسفراین با پیگیری هایی از مجرای سازمان خصوصی سازی با ارائه تسهیلاتی تامین خواهد شد.
تامین نقدینگی مجتمع فولاد با تسهیلات,سپهرآیین، اسفراین، نجفیان

به گزارش سپهرآیین، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه،  نقدینگی مجتمع صنعتی فولاد شهرستان اسفراین با پیگیری هایی از مجرای سازمان خصوصی سازی با ارائه تسهیلاتی تامین خواهد شد، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با این تصمیم بنا شده است تا تسهیلات 300 میلیارد ریالی به مجتمع صنعتی فولاد این شهرستان به عنوان نقدینگی تزریق شود تا کار خود را با سرعت مضاعف و اهتمام جدی ادامه دهد.

دکتر «هادی قوامی» با اشاره به اینکه این مجتمع صنعتی هم از طلبکار است و هم بدهی های بسیاری دارد، افزود: شرکت های برق و گاز در زمره طلبکاران و شرکت لوله گستر به عنوان بدهکار اصلی این شرکت شناخته می شوند که البته شرکت لوله گستر اسفراین هم از شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت طلب دارد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 100 میلیارد ریالی از تسهیلات تامین نقدینگی در اختیار مجتمع صنعتی فولاد اسفراین قرار گرفته است، تصریح کرد: پیگیر جذب بخش تکمیلی این تسهیلات به میزان 200 میلیارد ریال از بانک ملت هستیم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر