سرویس اجتماعی | کد خبر: 51076
تاریخ انتشار: 1395/10/18 - 10:07:26

امام جمعه بام و صفی آباد:

هجرت فاطمه معصومه(س) قم را متحول کرد/ بیداری و هوشیاری و بصیرت خالق نوزدهم دی شد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «دلبری» گفت: اسلام زدایی و جایگزینی ارزش های آنی از اهداف توطئه های دشمنان در جریان کشف حجاب رضاخانی بود.
هجرت فاطمه معصومه(س) قم را متحول کرد/ بیداری و هوشیاری و بصیرت خالق نوزدهم دی شد,سپهرآیین، اسفراین، امام جمعه، بام و صفی آباد

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: محاسبه نفس از لوازم تقواست که باید مراقبت کرد که مبادا دین را هزینه کنیم و رضای خود را بفروشیم.

حجت الاسلام «دلبری» با بیان اینکه آدمی بعد از ورود به عالم غیر مانوس قبر، دچار خوف و وحشت می شود، افزود: انسان با افزون طلبی و دنیا طلبی از خود غافل می شود و آدمی از منازل خود دور نگه می دارد.

وی با گرامیداشت قیام نوزدهم دی ماه مردم قم اظهار داشت: بیداری، هوشیاری و بصیرت عامل خلق حماسه قیام نوزدهم دی بود.

امام جمعه بام و صفی آباد با اشاره به سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه تصریح کرد: هجرت کریمه اهل بیت هم قم و هم تمام دنیا را متحول کرد.

وی خدمت بی منت به مردم از سوی مسئولان نظام اسلامی، یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است، خاطر نشان کرد: خدمت شایسته به ملت مقبولیت و مشروعیت نظام اسلامی را بیش از پیش هویدا خواهد کرد.

حجت الاسلام «دلبری»  با اشاره به کشف حجاب رضاخانی، اظهار داشت: اسلام زدایی و جایگزینی ارزش های آنی از اهداف توطئه های دشمنان در جریان کشف حجاب رضاخانی بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر