سرویس گزارش و گفتگو | کد خبر: 50875
تاریخ انتشار: 1395/10/10 - 22:01:51

امام‌جمعه اسفراین:

لزوم هوشیاری همگانی به خلق فتنه‌های جدید

اسفراین- سپهرآیین- حجت‌الاسلام «محمدیان» گفت: نسخه نجات بخش از غبار فتنه، ولایت مداری و بصیرت با تکیه بر توکل الهی است.
 لزوم هوشیاری همگانی به خلق فتنه‌های جدید,سپهرآیین، سپهرآیین، سپهرآیین

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین در حضور آحاد مردم بصیر اسفراین گفت: حماسه شکوهمند 9 دی مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در مقابل فتنه‌گران و روز بصیرت و میثاق مجدد مردم ولایتمدار ایران اسلامی با ولایت بود که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رسیده است.

حجت‌الاسلام «قدیر محمدیان » افزود: حماسه 9 دی که تجلی قدرت الهی بود بااراده راسخ ملت شجاع و مبارز ایران ظهور کرد و بساط فتنه‌گران و آشوب‌گران و دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی را در هم پیچید و قدرت و عظمت و اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور گذاشت.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین خاطر نشان کرد: در فتنه 88 یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری قبل از پایان شمارش آراء خودش را پیروز میدان معرفی کرد و بعد از اعلام نتایج، انتخابات را باطل اعلام کرد این زشتی عمل وی به دلیل بی‌اعتقادی آنان به‌نظام و مسئولان بوده است.

حجت‌الاسلام «قدیر محمدیان » فراخوان مردم به کف خیابان‌ها و تفرقه بین مردم و مسئولان را از زشتی‌های فتنه 88 برشمرد و افزود: مطالبه خیابانی و تفرقه بین مردم و مسوولین باعث شد تا طمع بیگانگان زیاد شود و دشمنان انقلاب اسلامی تا حدی به‌پیش رفتند که در فتنه سال 88 برای سرنگونی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کرده بودند.

وی فلسفه حماسه 9 دی را فتنه زدایی بیان کرد و افزود: شاه‌بیت برگزاری مجالس گرامیداشت 9 دی باید بصیرت‌افزایی و جلوگیری از تکرار چنین صحنه‌های زشتی در نظام باشد.

امام‌جمعه اسفراین گفت: آن‌قدر مسئله فتنه‌گری پیچیده است که تنها راه نجات از غبارآلودگی توکل به خدا کردن است که مردم فهیم ایران بعد از سخنان مقام معظم رهبری راه خود را از فتنه‌گران جدا کردند و حماسه بزرگ 9 دی را آفریدند و برای همیشه فتنه‌گران را به زباله‌دان تاریخ انداختند.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با اشاره به اینکه همواره فتنه وجود دارد خاطرنشان کرد: ازاین‌رو می‌بایست همواره نسبت به فتنه‌های جدید هوشیار بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر