سرویس گزارش و گفتگو | کد خبر: 50873
تاریخ انتشار: 1395/10/10 - 20:51:39

نهم دی ماه، دشمنان قسم خورده انقلاب را ذلیل کرد

اسفراین- سپهرآیین- حجت‌الاسلام «علی خادمی» گفت: حماسه نهم دی با حضور پر شور ملت ایران موجب خواری دشمنان قسم خورده انقلاب و ایران اسلامی شد.
نهم دی ماه، دشمنان قسم خورده انقلاب را ذلیل کرد,سپهرآیین، اسفراین، علی خادمی، مدیرکل

به گزارش سپهرآیین، مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در همایش پاسداشت  دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان اسفراین به میزبانی مهدیه صاحب الزمان(عج) اسفراین، گفت:دشمنان نظام و عوامل خارجی تصور می کردند با ایجاد فتنه می توانند مردم را از دین اسلام، انقلاب، رهبری و شهدا جدا کرده و انقلاب اسلامی را براندازند اما غافل از اینکه ملت متدین ایران، هرگز از اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) دست بر نمی دارند.

حجت‌الاسلام «علی خادمی» با بیان اینکه دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با نقشه ها و ترفندها وبرنامه های محتلف سعی در براندازی نظام داشته و دارند، افزود: گلادستون وزیر امور خارجه انگلیس در نطقش در مجلس عوام کتاب آسمانی قرآن کریم را بالا برده و اعلام کرده بود که تا زمانی که قرآن در بین مسلمانان است نمی توانیم بر آنان پیروز شویم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در جامعه اسلامی نقش اول را ایفا می‌کند به دلیل این که تمام موفقیت ها و پیروزی های ما در گرو تبعیت از ایشان است.

حجت‌الاسلام «خادمی» تصریح کرد: ملت فهیم و با بصیرت ایران در سال ۸۸با لبیک گویی به فرمایشات و منویات پیامبرگونه مقام معظم رهبری، توانستند حماسه ۹دی را خلق کنند و سرنوشت خوبی را به نفع نظام رقم بزنند.

وی خاطر نشان کرد: پیروی از مقام معظم رهبر ی حرکت درمسیر ولایت است و مقام معظم رهیری به طور عینی خواسته ها، ایده ها و روش های امام (ره) را عملی کردند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی افزود: مردم با حرکت شایسته و خدا پسندانه در حماسه ۹دی ثابت کردند که دشمنان به هیچ وجه نمی توانند از طرق مختلف نظیر جنگ تحمیلی، مسائل روانی، ترویج فساد در جامعه، اختلاف بین مردم و مسئولان و هدف قرار دادن مقام معظم رهبری به نظام اسلامی ضربه وارد کرده و توطئه ها واهداف شومشان همیشه خنثی می‌شود و همواره دشمنان را سر جای خود می نشانند.

حجت‌الاسلام «خادمی» یادآورشد: خون اهل بیت(ع) در رگ های ما وجود دارد و هر زمان که اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) جسارت و یا توهین شود در برابر دشمنان ایستادگی کرده و کار آنان را بی پاسخ نمی گذاریم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر