سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 50872
تاریخ انتشار: 1395/10/10 - 20:41:44

نماینده سابق 5 شهرستان استان:

۹ دی‌ مایه حفاظت و حراست مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی شد/ فتنه 88 زخم دشمنی 30 ساله علیه نظام اسلامی بود که به یک بهانه سر باز کرد/ خسارت های جبران ناپذیر فتنه 88 بیش از جنگ تحمیلی بود

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «قاسم جعفری» گفت: نهم دی‌ماه، مایه حفاظت و حراست مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی شد.
۹ دی‌ مایه حفاظت و حراست مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی شد/ فتنه 88 زخم دشمنی 30 ساله علیه نظام اسلامی بود که به یک بهانه سر باز کرد/ خسارت های جبران ناپذیر  فتنه 88 بیش از جنگ تحمیلی بود,سپهرآیین، اسفراین، قاسم جعفری، نماینده استان

به گزارش سپهرآیین، نماینده سابق مردم شهرستان‌های بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی در آیین بصیرتی نهم دی ماه در آستان مقدس سید جعفر بن احمد بن موسی(ع) در حضور آحاد بسیجیان گفت: فتنه 88، برگرفته از باخت، پیروزی یا تقلب نبود بلکه این ادعا یا به عبارتی تهمت به تقلب باعث شد تا دشمنی بدخواهان که چون زخمی در وجود آنان ریشه دوانده بود، علیه نظام اسلامی سر باز کرد.

دکتر «قاسم جعفری» یوم‌الله 9 دی را مایه حفاظت و حراست مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: نهم دی‌ماه فصلی جدید در پیوند ملت ایران با آرمان‌های بلند امام(ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری برای مقابله با دشمنان اسلام و قرآن به شمار می‌رود.

این عضو هیات علمی دانشگاه گفت: خسارات سنگین نهم دی‌ماه، خسارات جبران‌ناپذیر حتی بیش از هشت سال دفاع مقدس را در هشت ماه به ایران اسلامی در ابعاد گوناگون تحمیل کرد.

دکتر «قاسم جعفری» اظهار داشت: اگر در نهم دی‌ماه از حقوق‌های نجومی، مفاسد اقتصادی و ابعاد فتنه 88 و حماسه بصیرتی نهم دی‌ماه نگوییم در کجا می‌بایست گفت، وقتی یک استاندار به بهانه‌های واهی برگزاری یادواره‌های شهدا را ممنوع می‌کند و استانداری دیگر از حضور نیافتن در برنامه‌های نهم دی‌ماه سخن به میان می‌آورد این‌ها نشان می‌دهد که اساسا هنوز عده‌ای با آرمان‌های انقلاب عزیز بیگانه‌اند.

نماینده سابق مردم شهرستان‌های بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ولایت مداری با چاشنی بصیرت را تنها راه نجات کشور از انواع دسیسه ها و توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی علیه این انقلاب بیان کرد.

دکتر «قاسم جعفری» افزود: دستاوردهای حضور با بصیرت ملت ایران در 9 دی‌ماه 88 باعث اقتدار و استحکام جمهوری اسلامی ایران شد و به جهانیان ثابت کرد مردم و حکومت در ایران اسلامی در پرتو ولایت‌فقیه است و می‌تواند هر توطئه و دسیسه‌ای را به‌راحتی خنثی کند.

فرمانده سپاه اسفراین هم نهم دی ماه را نمایشی از دست قدرت الهی توصیف و اظهار کرد: همگان باید برای پاسداشت روز ملی و الهی نهم دی ماه همت کنند و بسیجیان در خط مقدم بصیرت ملی هستند.

سرهنگ دوم «مهدی الهی راد» افزود: ولایت مداری و بصیرت راه نجات کشور از از دسیسه ها و توطئه های دشمنان است.

وی اظهار داشت: ما بسیجیان و سربازان مقام عظمای ولایت نخواهیم گذاشت هیچ‌یک از نقشه‌ها و فتنه‌های دشمن به ثمر برسد و بسیجیان در نهم دی‌ماه 88 درس بزرگی به دشمنان داخلی و خارجی دادند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر