سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 50871
تاریخ انتشار: 1395/10/10 - 17:58:12

امام جمعه اسفراین:

نهم دی ماندگار و جاودان در تاریخ انقلاب اسلامی است/ فتنه 88 برآمده از دشمنی بیش از 3 دهه ای با انقلاب اسلامی بود

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: حماسه نهم دی‌ماه روزی ماندگار در تاریخ ایران اسلامی خواهد بود.
نهم دی ماندگار و جاودان در تاریخ انقلاب اسلامی است/ فتنه 88 برآمده از دشمنی بیش از 3 دهه ای با انقلاب اسلامی بود,اسفراین، سپهرآیین، نمازجمعه، حجت الاسلام محمدیان

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین در آیین عبادی، سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان اسفراین که با حضور نمازگزاران در میعادگاه عاشقان به بندگی خدا، مسجد اعظم امام خمینی(ره) برگزار شد، با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: بندگی با لذت برای خدا، نشانه ای از تقوای الهی است که دوستی با خدا به حساب می آید.

حجت‌الاسلام «قدیر محمدیان» با تقدیر از حضور گسترده مردم ایران در آیین های مردمی بزرگداشت یوم‌الله نهم دی اظهار داشت: نهم دی‌ماه روز بصیرت و ولایت مداری نظام جمهوری اسلامی و روزی ماندگار و بی‌بدیل در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران است.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسفراین با اشاره به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در تبیین حماسه 9 دی تصریح کرد: در حماسه نهم دی هیچ‌یک از افراد دست‌اندرکار نبودند و گروه و قشر خاصی در این حماسه بزرگ نقش‌آفرینی نکردند، بلکه این حماسه بزرگ با بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی رقم خورد.

خطیب جمعه اسفراین تشریح کرد: فتنه 88 نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی از مدت‌ها پیش نقشه براندازی انقلاب شکوهمند اسلامی را طراحی کرده بودند که مردم هوشیار ایران اسلامی در روز نهم دی‌ماه با همه توان در مقابل فتنه‌گران ایستادند و نقشه ها، توطئه ها و دسیسه های بدخواهان و دشمنان نظام اسلامی را نقش بر آب و متوقف کردند.

حجت الاسلام «قدیر محمدیان» با بیان اینکه، امروز هم نظام اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد، خاطر نشان کرد: مردم حماسه‌ساز ما با این حرکت به جهانیان ثابت کردند که همیشه در تبعیت از مقام معظم رهبری نظام لحظه‌ای غافل نخواهند شد.

امام‌ جمعه اسفراین گفت: مردم همیشه در صحنه ما همواره ثابت کرده اند که در پای دفاع از اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی مصمم اند و هیچ‌گاه از دفاع از نظام اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

وی با اشاره به نامه تاریخی امام راحل به رهبر شوروری سابق، اظهار داشت: در بخشی از این نامه آمده است، جمهوری اسلامی ایران به تنهایی می تواند خلا اعتقادی شوروی را پر کند.

حجت الاسلام «قدیر محمدیان» دو قطبی کردن نظام اسلامی را خواست اصلی دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی دانست، اظهار داشت: نباید با ایجاد اختلاف های سیاسی آب به آسیاب دشمن ریخت و برای تحقق اهداف دشمن گام برداشت.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر