سرویس ورزش - هفته ای | کد خبر: 50790
تاریخ انتشار: 1395/10/07 - 07:39:07

کیمیا، نماینده کرمان را متوقف کرد

اسفراین- سپهرآیین- تیم فوتسال بانوان کیمیا با یک تساوی و یک پیروزی با تفاضل گل صدرنشین گروه 3 لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور است.
کیمیا، نماینده کرمان را متوقف کرد,اسفراین،کیمیا،فوتسال بانوان،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، تیم فوتسال بانوان کیمیای اسفراین در دومین بازی خود در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور، تیم توپا مونوجان کرمان را مغلوب کرد.
مربی تیم فوتسال بانوان کیمیا با اشاره به پیروزی تیم کیمیا با نتیجه 7 بر 4 در برابر نماینده کرمان، به خبرنگار ما گفت:در برابر تیم توپا مونوجان کرمان، سحر السادات عاملی 3 گل، مریم شریعاتی وزیری 2 گل و آمنه یزدانی و هدیه محمدزاده هرکدام یک گل، برای تیم کیمیا به ثمر رساندند.
«زهرا حاتمی» با اشاره به تساوی بازی نخست در برابر شهروند ساری، اظهار داشت: اکنون تیم های کیمیای اسفراین و شهروند ساری 4 امتیازی هستند که کیمیای اسفراین با تفاضل گل در جایگاه نخست قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه، گل 30 ثانیه آخر شهروند ساری، پیروزی را از چنگ «کیمیا» در آورد، گفت: در بازی نخست مرحله گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، تیم های کیمیا در برابر شهروند ساری به تساوی 3 بر 3 رضایت داد.
مربی تیم فوتسال بانوان کیمیا با اشاره به جزئیات بازی های تیم کیمیا در دور نخست گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، افزود: در بازی نخست مرحله گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، تیم های کیمیا در برابر شهروند ساری به تساوی 3 بر 3 رضایت داد.
«زهرا حاتمی» افزود: هر 3 گل این تیم را آمنه یزدانی بازیکن بجنوردی تیم کیمیا به ثمر رساند.
وی اضافه کرد: تیم کیمیا در روزهای آتی در ادامه مرحله گروهی در برابر شاهد فسای شیراز و هیئت فوتبال کوهدشت لرستان به میزبانی کوهدشت به میدان خواهد رفت.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر