سرویس ورزش - هفته ای | کد خبر: 50747
تاریخ انتشار: 1395/10/06 - 07:52:11

گل 30 ثانیه آخر شهروند، پیروزی را از چنگ «کیمیا» در آورد/ کسب یک امتیاز از تساوی 3-3 در لیگ دسته یک

اسفراین- سپهرآیین- در بازی نخست مرحله گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، تیم های کیمیا در برابر شهروند ساری به تساوی 3 بر 3 رضایت داد.
گل 30 ثانیه آخر شهروند، پیروزی را از چنگ «کیمیا» در آورد/ کسب یک امتیاز از تساوی 3-3 در لیگ دسته یک ,اسفراین،فوتسال بانوان،سپهرآیین،کیمیا
به گزارش سپهرآیین، با گل تیم شهروند ساری در 30 ثانیه پایانی تیم بانوان فوتسال کیمیا در یک قدمی پیروزی و کسب 3 امتیاز به تساوی رضایت داد.
مربی تیم فوتسال بانوان کیمیا با اشاره به جزئیات بازی های تیم کیمیا در دور نخست گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، به خبرنگار ما گفت: در بازی نخست مرحله گروهی لیگ دسته یک فوتسال بانوان، تیم های کیمیا در برابر شهروند ساری به تساوی 3 بر 3 رضایت داد.
«زهرا حاتمی» افزود: هر 3 گل این تیم را آمنه یزدانی بازیکن بجنوردی تیم کیمیا به ثمر رساند.
وی خاطر نشان کرد: تیم کیمیا در روزهای آینده مقابل فسای شیراز، کرمان و کوهدشت لرستان به میدان خواهد رفت.
وی اظهار داشت: اشتباهاتی از سوی بازیکنان ما پیروزی در دسترس را به تساوی تبدیل کرد. 
مربی تیم فوتسال بانوان کیمیا تصریح کرد: راحله محمدی، الهه نصرالله زاده، افسانه نصرالله زاده، فاطمه علیزاده، زهرا جعفری، فرزانه اسماعیلی از اسفراین، آمنه یزدانی از بجنورد، مرضیه جان قربانیان، حدیث وظیفه دان و هدی وظیفه دان از مشهد، پری ابراهیم زاده و عصمت ابراهیم زاده از چناران و مهدیه محمدزاده از قوچان بازیکنان تیم خواهند بود.
«زهرا حاتمی» با اشاره به اینکه، مریم شریعاتی وزیری از یزد و سحر السادات عاملی از اصفهان هم به تازگی از ابتدای آذرماه به جمع تیم کیمیا اضافه شدند، اضافه کرد: تیم کیمیا در گروه سوم با تیم های شهروند ساری، کوهدشت لرستان، پمپ کرمان، فسای شیراز به میزبانی لرستان بازی خواهد کرد.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر