سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 50699
تاریخ انتشار: 1395/10/03 - 22:29:49

امام جمعه اسفراین:

دولت راه تحقق حقوق شهروندی را در پیگیری حقوق های نجومی و برخورد با مفاسد اقتصادی نشان دهد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: برخورد با مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی و تلاش برای تحقق رفاه اقتصادی از مهم ترین خواسته های مقام معظم رهبری و ملت شریف است.
دولت راه تحقق حقوق شهروندی را در پیگیری حقوق های نجومی و برخورد با مفاسد اقتصادی نشان دهد,سپهرآیین، اسفراین، نماز جمعه، آدینه

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در مسجد اعظم امام خمینی(ره) در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه اسفراین، گفت: صلح حسنی وقتی محقق شد که توان مقابله وجود نداشته است البته مسئله عاشورا درس استقامت، پایداری و ایستادگی به ما داد.

حجت الاسلام «محمدیان» با گرامیداشت نهم دی ماه روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت، افزود: نهم دی ماه، هویت و ماهیت حقیقی شاخصه انقلابی ملت را به نمایش گذاشت.

وی ولایت مداری و بصیرت را کلید برتری نظام اسلامی دانست و افزود: نهم دی ماه ضمن پیمان و میثاق مجدد امت با امامت و ولایت انقلاب شکوهمند اسلامی در برابر بدخواهی ها و دشمنی ها بیمه شد.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردمی به ویژه تورم، بیکاری و رکود و تعطیلی کارخانه ها، خاطر نشان کرد: برخورد با مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی و تلاش برای تحقق رفاه اقتصادی از مهم ترین خواسته های مقام معظم رهبری و ملت شریف است.

وی با تبریک آزاد سازی حلب در سوریه به عنوان یک شهر صاحب اهمیت، اضافه کرد: آزادسازی حلب سوریه، برگ برنده ایستادگی، مقاومت و پایداری است که نمایی از شکوه جبهه مقاومت را به نمایش گذاشت.   


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر