سرویس در شهر | کد خبر: 50646
تاریخ انتشار: 1395/10/01 - 10:28:47

جزئیات جدید از حادثه خوابگاه دانشجویی اسفراین/شوخی نابجا درون مایه آغاز نزاع 3 دانشجویی اعلام شد

اسفراین- سپهرآیین- در بررسی جزئیات بیشتر از حادثه خوابگاه دانشجویی وابسته به مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، شوخی های نابجا و درگیری لفظی سرآغاز نزاع 3 دانشجو در این خوابگاه اعلام شد.
جزئیات جدید از حادثه خوابگاه دانشجویی اسفراین/شوخی نابجا درون مایه آغاز نزاع 3 دانشجویی اعلام شد,نزاع،دانشجویی،اسفراین،سپهرآیین،جزیات جدید
به گزارش سپهرآیین، فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به جزئیات حادثه نزاع و درگیری دانشجویان در یک خوابگاه، گفت: باید با رعایت اخلاق در فضاهای دانشجویی به عنوان محل زندگی اجتماعی زندگی نمود که البته غفلت از رعایت اخلاق و شوخی های نابجا و درگیری لفظی مایه آغاز این نزاع دانشجویی شد.
سرهنگ «جاوید مهری» با اشاره به اینکه، 3 دانشجو در جریان این نزاع دانشجویی دخیل بوده اند، افزود: دانشجویان مصدوم در این سانحه خوابگاه دانشجویی کماکان تحت درمان هستند و ضمن پیگیری های انتظامی، بعد از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه شاهد بکارگیری سلاح سرد بوده ایم، خاطر نشان کرد: هرچند مقام قضایی در مورد مقصر اصلی حادثه تصمیم گیری خواهد کرد البته باید بدانیم که قانون بهترین پاسخ برای درگیری های لفظی و اختلافات است و نباید با انتقام جویی خود را وارد نزاع و درگیری نماییم.
هم چنین، معاون دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اشاره به اینکه 2 دانشجوی درگیر در این نزاع، سیرجانی و دیگری اهل باخرز تایباد خراسان رضوی است، گفت: يک دانشجویی سیرجانی که دچار سوختگی صورت شد بعداز اقدامات درمانی اساسی و اولیه در اسفراین، به بخش سوختگی بیمارستان مشهد اعزام شد تا تحت درمان قرار گیرد.
«علی قربانی شیراز» با اشاره به اینکه دانشجوی تایبادی به اصرار خانواده برای تداوم درمان به مشهد، انتقال یافته است، افزود: دیگر دانشجویی سیرجانی نیز یکشنبه شب از بیمارستان مرخص شده است و در خوابگاه دانشجویی استراحت درمانی دارد.
وی خاطر نشان کرد: هم چنان فرماندهی انتظامی در مسیر پیگیری جدی این پرونده نزاع دانشجویی مصمم است.
به گزارش خبرنگار ما، صبح چهارشنبه گذشته، در جریان یک نزاع دانشجویی در خوابگاه دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین وابسته به  بخش خصوصی 3 دانشجو در پی درگیری های لفظی و شوخی های نابجای برآمده از دوران جوانی به شدت آسیب دیدند که در پی آن روانه بیمارستان شدند.
بعد از این حادثه، بررسی جزئیات بیشتر از این نزاع دانشجویی بررسی پرونده در دستور کار فرماندهی انتظامی اسفراین قرار گرفت.
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر