سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 50626
تاریخ انتشار: 1395/09/30 - 14:28:19

5000 خانواده بی بضاعت؛ چشم انتظار یاری خیران

اسفراین- سپهرآیین- مراکز نیکوکاری کمیته امداد پل ارتباطی خیران، نیکوکاران و خانواده های بی بضاعت است.
5000 خانواده بی بضاعت؛ چشم انتظار یاری خیران,اسفراین، کمیته امداد، سپهرآیین، آستوئن

به گزارش سپهرآیین، خانواده های بی بضاعت و نیازمند اسفراینی چشم انتظار یاری خیران و حامیان برای تجربه شیرین از شب یلدا هستند.

مدیر کمیته امداد اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اکنون برای میوه و شیرینی شب یلدای خانواده های نیازمند اسفراینی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری محله بسیج شده اند تا ضمن جمع آوری کمک های خیران، خانواده های مستمند و نیازمند را بشناسند و کمک های مردمی را بین آنان توزیع کنند.

«علی سخاوتی پور»  افزود: سال گذشته با همراهی خیران و کمک های مردمی، کمک 170 میلیون ریالی به سفره شب یلدای نیازمندان و مستمندانی رسید که از سوی مراکز نیکوکاری محله شناسایی شدند. 

مدیر کمیته امداد اسفراین خاطر نشان کرد: 5 هزار خانواده نیازمند، مستمند و بی بضاعت از سوی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری محله شناسایی شده اند که چشم انتظار یاری خیران و نیکوکاران خیر اندیش هستند.

وی با تقدیر از مشارکت خیران و نیکوکاران اظهار  داشت: مراکز نیکوکاری کمیته امداد پل ارتباطی خیران، نیکوکاران و خانواده های بی بضاعت است.

وی تصریح کرد: خیران و نیکوکاران که قصد یاری نیازمندان و خانواده های بی بضاعت را دارند، می توانند به امور توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد یا مراکز نیکوکاری محله اسفراین مراجعه نمایند.

به گزارش خبرنگار ما، اسفراین 12 مرکز نیکوکاری محله شهری و روستایی دارد.

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر