سرویس چهره ها | کد خبر: 50613
تاریخ انتشار: 1395/09/29 - 15:17:19

جایگاه نخست موذنان کانون های مساجد کشور به اسفراین رسید؛

درخشش ملی موذن اسفراینی

اسفراین- سپهرآیین- مصطفی امانی» از کانون فرهنگی ولایت مسجد علی ابن ابی طالب اسفراین در جشنواره قرآنی مدهامتان حضور یافت.
درخشش ملی موذن اسفراینی,اسفراین، سپهرآیین، رضا ارغیانی، مصطفی امانی

به گزارش سپهرآیین، موذن اسفراینی در یازدهمین جشنواره سراسری مدهامتان کانون های فرهنگی مساجد سراسر کشور خوش درخشید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: «مصطفی امانی» از موذنان خوش نام اسفراینی در جشنواره سراسری کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور در جایگاه نخست ایستاد.

«رضا ارغیانی» با اشاره به رقابت موذنانی از 31 استان کشور در جشنواره مدهامتان به میزبانی قم، افزود: این موذن اسفراینی بعد از درخشش در جشنواره استانی مدهامتان به رقابت های کشوری اعزام شد که عنوان نخست رقابت ها را از آن خود کرد.

وی خاطر نشان کرد: «مصطفی امانی» از کانون فرهنگی ولایت مسجد علی ابن ابی طالب اسفراین در جشنواره قرآنی مدهامتان حضور یافت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  اسفراین با اشاره به اینکه پیش از این نیز، قاریان اسفراینی در یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در استان خوش درخشیدند،  گفت: در بخش ترتیل این جشنواره قرآنی، ابوالفضل قدرتی و  در بخش اذان، مصطفی امانی از اسفراین پس از رقابت با بیش از 250 چهره های قرآنی از شهرستان های استان حائز رتبه اول شدند  که به مرحله کشوری جشنواره مدهامتان اعزام خواهند شد.

«رضا ارغیانی» با اشاره به ظرفیت های قرآنی شهرستان دارالقرآن اسفراین، افزود: امین الهی و علیرضا نظامی هر دو از شهرستان دارالقرآن اسفراین  به ترتیب در رشته های حفظ کل قرآن و قرائت اذکار نماز رتبه اول را کسب نمودند.

وی خاطر نشان کرد: علی شکفته دیگر قاری مطرح اسفراینی نیز در رشته قرائت مقام دوم این جشنواره قرآنی را از آن خود کرد.

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر