سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 50612
تاریخ انتشار: 1395/09/28 - 16:22:54

با هدف حمایت از کودکان بی بضاعت بام و صفی آبادی/

پویش ماراتن خیریه در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- ماراتن خیریه «گام هایی برای یلدا» با هدف حمایت از کودکان محروم و نیازمند از اسفراین به بجنورد برگزار شد.
پویش ماراتن خیریه در اسفراین,سپهرآیین، اسفراین، دوی خیریه، ماراتن، بجنورد، استاندار

به گزارش سپهرآیین، ماراتن خیریه «گام هایی برای یلدا»  برای استقبالی گرم از فصل سرمای کودکان و دانش آموزان بی بضاعت، نیازمند و مستمند بام و صفی آبادی از مناطق محروم شهرستان اسفراین، با بدرقه سرپرست فرمانداری، رییس دانشکده علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی و رییس اداره ورزش و جوانان اسفراین به سوی مرکز استان آغاز شد.

سرپرست فرمانداری اسفراین در آیین بدرقه ماراتن خیریه «گام هایی برای یلدا» گفت: سه تن از ورزشکاران این شهرستان با عنوان ماراتن خیریه «گام هایی برای یلدا»  از شهرستان اسفراین عازم مرکز استان خراسان شمالی شدند.

«علی‌اصغر یحیی‌آبادی» گفت: این 3 ورزشکار اسفراینی با هدف تشویق و ترغیب جامعه به کمک و یاری نیازمندان و با هدف حمایت از کودکان محروم مسافت 42 کیلومتری اسفراین به بجنورد طی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ما در مرکز استان، دونده های بانی خیر اسفراینی در بجنورد، با استاندار خراسان شمالی و مدیران کل دیدار و در آستانه فصل زمستان با دلی سرشار از گرمای محبت و عشق، کمک‌های جمع‌آوری‌ شده را بین کودکان محروم بام و صفی آبادی از توابع اسفراین توزیع خواهند کرد.

این برنامه با مشارکت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین و اداره ورزش و جوانان، مدیریت بانک تجارت شعب خراسان شمالی ، گروه خیریه آوای شادی و کافه داستان اسفراین برگزار شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر