سرویس با شهدا | کد خبر: 50605
تاریخ انتشار: 1395/09/28 - 06:48:51

همزمان با رونمایی یادمان ورود مقام معظم رهبری به دهنه اجاق؛

یادواره 10 شهید برگزار شد

اسفراین- سپهرآیین- طی آیینی یادمان حضور مقام معظم رهبری در روستای دهنه اجاق در سال 47 با هدف امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه رونمایی شد.
یادواره 10 شهید برگزار شد,اسفراین،سپهرآیین،مقاومت،سرهنگ الهی راد،دهننه اجاق
به گزارش سپهرآیین، سومین یادواره 10 شهید روستاهای دهنه اجاق، حصاری، بکرآباد و نصرآباد با حضور شماری از مردم، امام جمعه و بخشدار بام و صفی آباد در مسجد جامع دهنه اجاق برگزار شد.
مسئول امور روحانیون سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با گرامیداشت هفته وحدت، گفت: پیام همیشگی شهدا، توجه به خواسته های الهی و رعایت تقوای الهی است.
حجت الاسلام «حسین ولایتی» با بیان اینکه روحیه استکبارستیزی ما بهانه ای شد تا آمریکا پای مذاکره بیاید و همیشه با رویکرد بدخواهی و دشمنی در مقابل ما بیستد، افزود: بدون شک آمریکا در حرف گزینه حمله نظامی را بر ایران روی میز دارد، این درحالی است که آمریکا حتی جرات تفکر و نگاه خصمانه هم به خاک پرافتخار ما را ندارد.
وی مقاومت، ایستادگی و پایداری را فصل تعالی جبهه مقاومت دانست و اظهار داشت: همزمان با توجه و تمرکز اذهان به مسئله مذاکره ایران با گروه های بین المللی به ویژه آمریکا، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم از یاد رفت.
وی تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری، همواره باید چراغ راه و نقشه راه حرکت برای همه علاقه مندان به نظام اسلامی توام با ولایت مداری و بصیرت باشد.
در این مراسم هم چنین، از یادمان حضور مقام معظم رهبری در روستای دهنه اجاق در سال 47 با هدف امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه رونمایی شد.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر