سرویس در شهر | کد خبر: 50546
تاریخ انتشار: 1395/09/24 - 20:27:35

مدارس میزبان طناورز در بام و صفی آباد

اسفراین- سپهرآیین- 296 دانش آموز بام و صفی آبادی در طرح ملی طناورز مشارکت خواهند کرد.
مدارس میزبان طناورز در بام و صفی آباد,سپهرآیین، اسفراین، مدارس ابتدایی، طناورز

به گزارش سپهرآیین، 190 مدرسه ابتدایی در اسفراین، بام و صفی آباد میزبان طرح طناورز هستند.

*40 آموزشگاه ابتدایی در بام و صفی آباد

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش بام و صفی آباد با اشاره به اینکه، 40 آموزشگاه ابتدایی میزبان اجرای طرح طناورز در منطقه بام و صفی آباد است، گفت: 296 دانش آموز بام و صفی آبادی در طرح ملی طناورز مشارکت خواهند کرد.

«جواد عزیزی» با بیان اینکه دانش آموزان سال چهارم ابتدایی جامعه هدف جشنواره ورزشی طناورز هستند، افزود: این دانش آموزان ضمن شکوفایی استعدادها و ارتقای آمادگی جسمانی دانش آموزی بعد از تجربه رقابت های آموزشگاهی و درخشش در منطقه راهی جشنواره استانی طناورز خواهند شد.

* 150 مدرسه ابتدایی در اسفراین

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه، با هدف ترویج فرهنگ ورزش همگانی، طرح طناورز در مدارس ابتدایی  اسفراین اجرا می شود، گفت: اجرای طرح طناورز با هدف معرفی رشته طناب زنی در 150 مدرسه ابتدایی آغاز شده است.

«گلبهار» با بیان اینکه جامعه هدف جشنواره دانش آموزی طناورز دانش آموزان پایه چهارم است، افزود: یک هزار و 800 دانش آموز اسفراینی در اجرای جشنواره طناورز مشارکت می کنند.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه یکی از ماموریت های این طرح ورزشی شناسایی استعدادهای ورزشی و آمادگی جسمانی دانش آموزان است، خاطر نشان کرد: برگزیدگان این طرح در جشنواره مدرسه ای بعد از رقابت در شهرستان راهی جشنواره استانی خواهند شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر