سرویس ورزش - هفته ای | کد خبر: 50544
تاریخ انتشار: 1395/09/24 - 20:18:42

اهدای مدال قهرمان کتابدار به یک معلول

اسفراین- سپهرآیین- «مجتبی کلانتریان» امسال در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی در خانه کشتی تهران مقام اول را از آن خود کرد و به اردوی تیم ملی دعوت شد.
اهدای مدال قهرمان کتابدار به یک معلول,اسفراین، روز جهانی معلولان، سپهرآیین، اسفراین، مجتبی کلانتریان

به گزارش سپهرآیین، قهرمان کتابدار، مدال طلای خود در رقابت های کشوری انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی را به یک دانش آموز معلول اهدا کرد.

«مجتبی کلانتریان» چهره نام آشنای کشتی پهلوانی و کشتی باچوخه، مدال طلای خود در رقابت های ملی را تقدیم یک دانش آموز معلول کرد.

با شعار روز جهانی معلول، با عنوان «دست ها آوای زندگی است و چشمهایت ترانه مهربانی» در آیین «خانه مهربانی» مدال  طلای ملی خود را به یک دانش آموزار مدرسه عدالت بجنورد اهدا کردم.

«مجتبی کلانتریان» با اشاره به اینکه با هدف ایجاد شور، شوق و عاطفه مدال طلای خود را به «شهربانو شرافتی» کودک 7ساله روشندل و عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اعطا کردم، به خبرنگار ما گفت: به فعالیت به عنوان مربی سیار مرکز فرهنگی هنری اسفراین در مسیر خدمت به ترویج فرهنگ مطالعه در همراهی دانش آموزان روستایی افتخار می کنم.

به گزارش خبرنگار ما،  این پهلوان اسفراینی،  امسال در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی در خانه کشتی تهران مقام اول را از آن خود کرد و به اردوی تیم ملی دعوت شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر