سرویس دهگردشی | کد خبر: 50314
تاریخ انتشار: 1395/09/22 - 22:33:45

ماه جاری آغاز می شود:

دومین المپیاد ورزشی روستاییان و عشایر اسفراینی

اسفراین- سپهرآیین- المپیاد ورزشی روستاییان به عنوان جلوه ای از حضور ورزش دوستان 60 روستا، شاهد مشارکت بیش از 2 هزار ورزشکار بود.
 دومین المپیاد ورزشی  روستاییان و عشایر اسفراینی,ورزش، دو و میدانی، پرویزی، سید احمد

به گزارش سپهرآیین، دومین المپیاد ورزشی روستاییان و عشایر شهرستان اسفراین  ماه جاری آغاز می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در دومین دوره از المپیاد ورزشی روستاییان و عشایر که در 7 دهستان شهرستان برگزار خواهد شد، تمرکز رقابت ها بر تقویت برنامه های بومی، سنتی و محلی است.

«سید احمد پرویزی» با اشاره به اینکه سال گذشته این رقابت ها در 60 روستا برگزار شد، افزود: سال گذشته بیش از یک هزار و 200 تن در رشته های فوتبال و والیبال و 800 ورزشکار در دیگر رشته ها در المپیاد ورزشی روستاییان و عشایر مشارکت کردند.

وی با اشاره به اینکه معرفی یک بازی بومی و محلی برنامه ویژه آقایان ورزش دوست و غذای سنتی برای بانوان ورزش دوست خواهد بود، اظهار داشت: بانوان در این المپیاد ورزشی در رشته های والیبال، هفت سنگ، داژبال، دارت، شطرنج و  طناب زنی رقابت خواهند  کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین با اشاره به لزوم حفظ پیوند روستاییان و عشایر با ورزش، خاطر نشان کرد: آقایان در رشته های فوتسال، والیبال، دو میدانی، پینگ پنگ، شطرنج، کبدی، طناب کشی حضور در این المپیاد ورزشی را تجربه می کنند.

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر