سرویس با شهدا | کد خبر: 50201
تاریخ انتشار: 1395/09/20 - 15:22:43

آیین انس با شهدای معلم و دانش آموز

اسفراین- سپهرآیین- اسفراین از سنگر تعلیم و تربیت، 11 شهید معلم و 59 شهید دانش‌آموز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
آیین انس با شهدای معلم و دانش آموز,اسفراین،یادوراه شهدا،حجت الاسلام غلامی،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، طی آیینی ضمن پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معلم و دانش آموز در یادواره این شهدا، آیین انس با شهدای تعلیم و تربیت شهرستان اسفراین برگزار شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اسفراین در مجتمع فرهنگی شهید فهمیده در کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و معلم، گفت: به تعبیر برزگ علمدار نظام اسلامی، مقام معظم رهبری حفظ یاد و خاطره شهدا کم تر  از شهادت نیست.
حجت الاسلام «امیر غلامی» با بیان اینکه شهدا با خدا ارتباط برقرار نمودند و به همه دلبستگی ها و علاقه مندی های دنیوی پشت کردند، افزود: شهدا در مسیر ارتباط الهی، مایه اعتلای دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شدند و از سرمایه وجودی خود گذاشتند و اینک وظیفه ماست که یاد و خاطره شهدا را حفظ نماییم.
وی شهدای انقلاب اسلامی را گواه معتبر برای سند غیرت،  اقتدار و عزت و شکوه انقلاب اسلامی، است، افزود: ولایت مداری و بصیرت کلید برتری شهدای نظام اسلامی است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اسفراین تصریح کرد: جامعه تعلیم و تربیت متشکل از دانش آموزان و فرهنگیان فرهیخته باید در خط مقدم جبهه ولایت مداری باشند.
به گزارش خبرنگار ما، اسفراین از سنگر تعلیم و تربیت،  11 شهید معلم و 59 شهید دانش‌آموز را تقدیم انقلاب اسلامی  کرده است.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر