سرویس در شهر | کد خبر: 49123
تاریخ انتشار: 1395/09/16 - 15:16:05

حاشیه های روز دانشجو در اسفراین/

استبداد داخلی یا استکبار خارجی؟! مسئله این است

اسفراین- سپهرآیین- حواشی جشن دانشجو مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را اکنون بخوانید.
 استبداد داخلی یا استکبار خارجی؟! مسئله این است,برجام،روز دانشجو،اسفراین،سپهرآیین،
به گزارش سپهرآیین، نمایندگان تشکل های دانشجویی در آیین جشن روز دانشجو در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی شهرستان اسفراین به ارائه نظرات خویش پرداختند.
 
فرمانده بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با ارائه نظرات خویش گفت  روز دانشجو سیاسی نیست بلکه انقلابی و استکبار ستیزانه است.
هرچند رییس دانشگاه در پایان عرایض خویش، دانشجویان را به طنین صلوات فراخواند، اما دانشجویان کف زدند، مجری برنامه هم شور و شوق را بیشتر کرد
در این مراسم هرچند رییس سابق مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی و عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری، به مسئله استکبارستیزی تلنگری زد اما در ادامه حرف هایش از استبداد داخلی هم سخن به میان آورد.
سرپرست فرمانداری شهرستان اسفراین، هم در واکنش به صحبت های رییس سابق این مجتمع آموزش عالی گفت: آزادی بیان در این کشور وجود دارد که شما آزادانه حرف میزنید!
نمایندگان تشکل های دانشجویی در این آیین با تاکید بر روحیه انقلابی و مطالبه گری دانشجویان، البته از پیشگامی و پیشتازی دانشجویان هم سخن به میان آوردند.
نماینده شورای صنفی هم، در این آیین پیگیری مشکلات صنفی و رفاهی دانست که به گفته وی، این مسأله مهم ترین اولویت خادمان دانشجویی در  شورای صنفی است، وی شماری از مشکلات و معضلات دانشجویی را بازتاب داد
به گفته نماینده شورای صنفی، رییس سابق مجتمع آموزش عالی ضمن تعلل از حضور در نشست های شورای اداری برای این مجتمع کار جدی نکرد
دبیر انجمن اسلامی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی هم در این نشست خطاب به رییس مجتمع گفت: سری به خوابگاه های دانشجویی بزنید و باید بدانید کتابخانه این مجتمع درخور دانشجویان نیست.
وی هم چنین از رد پای تورم در غذای دانشجویی صحبت کرد و اضافه کرد: 16 آذر روز استقلال دانشجویی است.

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر