سرویس در شهر | کد خبر: 49012
تاریخ انتشار: 1395/09/11 - 16:17:40

با نواختن زنگ «وقف؛ احسان ماندگار»؛

برنامه های هفته وقف در اسفراین آغاز شد

اسفراین- سپهرآیین- طی آیینی همزمان با هفته وقف در اسفراین، زنگ تبیین و ترویج فرهنگ وقف با عنوان « وقف؛ احسان ماندگار» در مدارس موقوفه ای این شهرستان نواخته شد.
برنامه های هفته وقف در اسفراین آغاز شد,سپهرآیین، وقف، اوقاف، چشمه جاری، احسان ماندگار

به گزارش سپهرآیین، آیین محوری نواختن زنگ تبیین و ترویج فرهنگ وقف با عنوان « وقف؛ احسان ماندگار» در مدارس موقوفه ای به میزبانی دبیرستان شاهد امام حسین(ع) برگزار شد که با این برنامه، آغاز پاسداشت و گرامیداشت هفته وقف در این شهرستان کلید خورد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسفراین در این آیین، هفته وقف را مجالی برای ترویج و اشاعه این فرهنگ آسمانی دانست و گفت: وقف، معامله ای بی نظیر با خداست که احسانی ماندگار قلمداد خواهد شد.

حجت الاسلام «عباسعلی خادمی» با اشاره به اینکه، اکنون علم آموزی، سلامت و امور جوانان جزو اولویت های وقف های جدید است، افزود: دانش آموزان و فرهنگیان می توانند سفیر تبلیغی و ترویجی برای اقامه فرهنگ فاخر وقف در جامعه باشند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسفراین با اشاره به لزوم توجه به باقیات صالحات برای تجربه زندگی شیرین، تصریح کرد: وقف، مجالی است تا زندگی دنیوی را با اجر و پاداش از جنس اخروی برای خویش پایدار و ماندگار نماییم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر