سرویس در شهر | کد خبر: 48803
تاریخ انتشار: 1395/09/02 - 21:59:54

کتابخوانان برتر تجلیل شدند

اسفراین- سپهرآیین- جشن کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی مجالی شد تا کودکان نوجوانان بیش از پیش در ارتباط با کانون پرورش فکری با کتاب انس بگیرند.
کتابخوانان برتر تجلیل شدند,کتاب، اسفراین، کتابخوانی، مطالعه

به گزارش سپهرآیین، طی آیینی همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، مربیان موفق در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانان برتر عضو  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسفراین تجلیل شدند.

مربی مسئول مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت:  «صدیقه محمدآبادی» و «محمدتقی ابراهیمیان» از مربیان شاخص این شهرستان در ترویج و اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر شدند.

« عباس آبادی» با اشاره به اینکه شاخص ترین ماموریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ترغیب و تشویق جامعه هدف به کتاب و کتابخوانی است، افزود: «دیانا دلشاد»، «عاطفه ذوالفقاری» و «مبینا قره قاشلو»  از اعضای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین هستند که در یک سال گذشته بیش ترین شمار کتاب را از مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری امانت گرفته و مطالعه کرده اند.

مربی مسئول مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسفراین با بیان اینکه، برگزاری نشست ادبی با فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی نیز دیگر برنامه هفته ترویج کتاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود، تصریح کرد: جشن کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی مجالی شد تا کودکان نوجوانان بیش از پیش در ارتباط با کانون پرورش فکری با کتاب انس بگیرند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر