سرویس گزارش و گفتگو | کد خبر: 48802
تاریخ انتشار: 1395/09/02 - 21:55:39

زائران پیاده رضوی بدرقه شدند

اسفراین- سپهرآیین- بیش از 2 هزار از زائران کاروان پیاده زیارت آستان مقدس رضوی، از اسفراین راهی مشهد مقدس شدند.
زائران پیاده رضوی بدرقه شدند,اسفراین، تبلیغات اسلامی، زائران، پیاده، میثاق با ولایت

به گزارش سپهرآیین، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین در حاشیه آیین بدرقه کاروان های پیاده روی مشهد الرضا(ع) به خبرنگار ما گفت: 500 زائر اسفراینی در یک کاروان با پای پیاده با هدف حضور در عزاداری و سوگواری ایام پایانی صفر راهی مشهد مقدس شدند.

حجت الاسلام «مجید بداریه» با اشاره به اینکه کاروان های پیاده روی زائران مشهد مقدس، جلوه ای از اردات به اهل بیت(ع) است، افزود: 9 کاروان روستایی پیاده روی برای زیارت مشهد مقدس نیز با حضور مبلغان و روحانیون از مسیر بام به سرولایت با حضور بیش از یک هزار و 500 زائر رضوی راهی مشهد مقدس شدند.

وی اظهار داشت: همزمان با دهه آخر صفر 70 هیئت مذهبی از شهرستان اسفراین راهی مشهد الرضا می شوند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برای اغنای برنامه های تبلیغی ارزشمند مبلغانی از مشهد، قم و بومی همراه هیئت های مذهبی خواهند شد تا برنامه های معرفتی و تربیتی مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد.

حجت الاسلام «مجید بداریه» با اشاره به اینکه هیئات مذهبی با هدف سوگواری و عزاداری برای رسول مهربانی ها، کریم اهل بیت(ع) و ثامن الحجج(ع) به مشهد مقدس اعزام می شوند، خاطر نشان کرد: تبلیغات اسلامی با همکاری و همیاری شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان برای غنی سازی برنامه های هیئات مذهبی بسته های فرهنگی به هیئت امنا و مداحان اهل بیت(ع) اعطا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ما، اسفراین 145 هیئت مذهبی صاحب شناسنامه در تبلیغات اسلامی دارد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر