سرویس با شهدا | کد خبر: 48259
تاریخ انتشار: 1395/08/10 - 22:27:24

با هدف پاسداشت مقام 72 شهید تعلیم و تربیت؛

یادمان شهدای معلم و دانش آموز در اسفراین رونمایی شد

اسفراین- سپهرآیین- سیمای 59 شهید دانش آموز، 9 شهید معلم دفاع مقدس، 2 شهید معلم فاجعه منا و 2 شهید جانباز دفاع مقدس مایه زینت یادمان شهدای تعلیم و تربیت شهرستان اسفراین است.
یادمان شهدای معلم و دانش آموز در اسفراین رونمایی شد,اسفراین،هفته بسیج دانش آموزی،اکرامی فر،یادمان شهدای معلم و دانش آموز
به گزارش سپهرآیین، همزمان با هفته بسیج دانش آموزی و در آستانه روز دانش آموز، طی آیینی با حضور شماری مدیران، مسئولان و متولیان دستگاه تعلیم و تربیت ، یادمان شهدای معلم و دانش آموز شهرستان اسفراین در آموزش و پرورش این شهرستان رونمایی شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسفراین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معلم و دانش آموز، گفت: شهدای معلم و دانش آموز اسوه و الگوی شایسته برای اهالی خانواده تعلیم و تربیت هستند.
«محمد اکرامی فر» با اشاره به رسالت ارزشمند معلمی در تبیین ارزش های دفاع مقدس به نسل کنونی، افزود: شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما در نظام اسلامی هستند.
رییس اداره دانش آموزی شهرستان اسفراین با اشاره به رسالت همگانی مبنی بر حفظ یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا پیشانی آبروی نظام اسلامی هستند.
«عزیزالله گلبهار» افزود: در این یادمان برای شهدای معلم و دانش آموز، سیمای 59 شهید دانش آموز، 9 شهید معلم دفاع مقدس، 2 شهید معلم فاجعه منا و 2 شهید جانباز دفاع مقدس مایه زینت شده است.
وی خاطر نشان کرد: همه باید برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و ماندگاری آموزه های دفاع مقدس احساس وظیفه نماییم.
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر