سرویس ورزش - هفته ای | کد خبر: 48049
تاریخ انتشار: 1395/08/03 - 23:25:40

رییس اداره ورزش و جوانان اسفراین خبر داد:

جشنواره های ورزشی در راه محلات شهر

اسفراین- سپهرآیین- رییس اداره ورزش شهرستان اسفراین گفت: با آغاز جشنواره های ورزشی در محلات شهر، قدمی دیگر در مسیر تحقق شعار «ورزش همگانی» بر می داریم.
جشنواره های ورزشی در راه محلات شهر,اسفراین، ورزش و جوانان، جشنواره ورزش

به گزارش سپهرآیین، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین  در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جشنواره فرهنگی و ورزشی محلات شهری در دستورکار مدیریت ورزش شهرستان است.

«سید احمد پرویزی» با بیان اینکه، با آغاز جشنواره های ورزشی در محلات شهر، قدمی دیگر در مسیر تحقق شعار «ورزش همگانی» بر می داریم، افزود: این جشنواره برای نخستین بار با هدف شناسایی استعدادهای ورزشی محلات در شهرستان اسفراین برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بزودی رویکردهای این جشنواره ورزشی تدوین خواهد شد، اظهار داشت: با هدف ارتقای کیفیت این جشنواره فرهنگی و ورزشی، رقابت ها در 2 بخش آقایان و بانوان با تقدم کیفیت بر کمیت برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین  خاطر نشان کرد: بزودی این رقابت ها با مشارکت هیئت های ورزشی در محلات شهری آغاز خواهد شد.

به گزارش سپهرآیین، سال گذشته این مدیر مبتکر و صاحب ذوق ورزش شهرستان  المپیاد فاخر ورزشی روستاییان و عشایر در شهرستان اسفراین را کلید زد که بانوان در رشته های والیبال، هفت سنگ، داژبال، دارت، شطرنج و  طناب زنی رقابت و آقایان در رشته های فوتسال، والیبال، دو میدانی و پینگ پنگ، شطرنج، کبدی، طناب کشی حضور در این المپیاد ورزشی را تجربه کردند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر