سرویس فرهنگی | کد خبر: 46961
تاریخ انتشار: 1395/07/27 - 16:34:17

دادستان کل کشور:

نمایندگان مجلس قبل از ارسال نامه حمایت از فتنه گران، پرونده آنان را بررسی کند

سپهرآیین/دادستان کل کشور با بیان اینکه برخی مسئولین کشور ناآگاهانه در راستای خواسته دشمن حرکت می کنند، گفت: نمایندگان مجلس قبل از ارسال نامه حمایت از فتنه گران، پرونده آنان را بررسی کند.
نمایندگان مجلس قبل از ارسال نامه حمایت از فتنه گران، پرونده آنان را بررسی کند,داداستان کل کشور،سپهرآیین،اسفراین،نمایندگان مجلس،فتنه

به گزارش  سپهرآیین و به نقل از عصر اترک،  حجت الاسلام منتظری در آیین اختتامیه کنگره 3000 شهید خراسان شمالی اظهار کرد: برگزاری چنین کنگره هاو محافل و مجالس بیش از آنچه که برای شهدای گرانقدرمان مفید باشد قطعا برای ما مفید خواهد بود.
وی شهادت برای شهید را دروازه ای دانست که آن را به جایگاهی که به تعبیر قرآن کریم حیات جاودانه است، می رساند حال آن که حقیقت این حیات و زندگی  برای ما معلوم و قابل درک نیست.
حجت الاسلام منتظری با بیان این که شهید برای دیگران الگو است، گفت: بسیاری از فضائل و اخلاقیات انسان از طریق شهید به دیگران منتقل می شود اگر توصیه شده وصیت نامه شهدا را بخوانید برای آن است که می توانیم از شهیدان الگو درست زیستن را یاد بگیریم.
وی راه شهیدان را برای جامعه و مردم یک اثر مفید دانست وگفت: چراکه امروز وضعیت دنیا و منطقه غرب آسیا را می بینید جایگاه امن ایران امروز زبان زد دوست و دشمن است و استقلالی که امروز ایران در ابعاد مختلف دارد هیچ کجای دنیا وجود ندارد.
دادستان کل کشور بابیان این که فرهنگ غربی و هرزگی استقلال و امنیت کشور را به وجود نمی آورد، گفت: تعالیمی ویرانگری که شبکه های غربی درحال ترویج است، درصدد گرفتن اهداف انقلاب اسلامی و جوانان ما است.
استقلال و امنیت  کشور مدیون خون شهداست
وی استقلال، امنیت، پیشرفت های علمی و صنعتی کشور، علی رغم  تمام مشکلات و محدودیت های دشمن را مدیون خون شهدا اعلام کرد واظهار داشت: اگر خون شهیدان، دعوت و وجود امام راحل و مقام معظم رهبری و لبیک مردم نبود هیچگاه این امنیت و اقتدار ایران اسلامی نبود.
حجت الاسلام منتظری گفت: استقلال و همه ارزش های که امروز در کشور ما وجود دارد بدون شک از خون شهدا است و این شهدا همان کسانی بودن همچون شمع سوختن تا راه را برای ما روشن کنند.
شهادت طلبی جوانان ایرانی و کشورهای مسلمان تحلیل های دشمنان را برهم زده است
وی جایگاه شهید و شهادت را سبب رعب و وحشت دشمن از ایران اسلامی دانست وگفت: به عینه درتحلیل های دشمن دیده شده  که وجود جوانان غیور و شجاع ایران اسلامی قطعا در برنامه هایشان رعب و وحشت ایجاد کرده چراکه بدون تردید اگر شهادت طلبی جوانان ایرانی نبود دشمن به حملات نظامی خود ادامه می داد.
وی خاطرنشان کرد: امروز چه چیزی حزب الله لبنان و یمن را در برابر دشمنانی چون اسرائیل پیروز کرد دلیل اصلی ان وجود جوانان شهادت طلب و غیور است.
دادستان کل کشور گفت:  حال دشمن امروز به نتیجه رسیده است که جنگ نظامی ، سلاح و کشتار نظامی نمی تواند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی و تحول اجتماعی ایران را بگیرد اساس کار ومشکل از نظر دشمنان اعتقادات وهویت و عشق ملت ایران اسلامی است .
وی افزود: اکنون دشمن به دنبال گرفتن هویت اسلامی و خدشه دار کردن اعتقادات جوانان این کشور است و دراین زمینه سرمایه گذاری های فراوانی کردند و در مسائل فرهنگی بسیار ورود پیدا کرده اند.
وی متذکر شد: اگر چنین نبود، دشمن فضاهای مجازی و  صد ها شبکه اجتماعی، تلویزیونی و رادیویی با زبان فارسی بی هدف راه نمی انداخت . 
دادستان کل کشور با تاکید براین که مسئله سیاست عمر عاصی غرب در امر برجام در مسائل مختلف برای ما  هشدار است ، گفت: دراین راستا رهبر معظم انقلاب مکررا در رابطه با فریب کاری دشمن هشدار داده اند. 
وی تصریح کرد: سیاست  عمر عاصی دشمن بدین معنا است که در مسئله برجام و مسائلی که امروز دشمن روی آن کار می کند مثل عمر عاص با یک تابلو حقوق بشر و با عنوان دفاع ازحقوق بشر وارد شده اما پشت این تابلو  شیطنت ها و برنامه های شیطانی آنها پنهان است.
حجت الاسلام منتظری اظهار کرد: دشمن مثلثی را به وجود آورده که یک سرآن خارج کشور در قالب مجامع بین المللی مدعی حقوق بشر است و ضلع دیگرش در دورن کشور  و افرادی که دراین جا تربیت و خط دهی می کنند، است.
وی ضلع سوم مثلث را افرادی دانست که متاسفانه در قالب مسئولین نادانسته  و ناآگاهانه از روی جهل و غفلت حرف، حرکت و کاری انجام می دهند که دقیقا مکمل آن مثلث است.
وی افزود: درهمین رابطه چند روز پیش در مجلس شورای اسلامی شاهد بودیم تعدادی از نمایندگان مجلس نامه ای  خطاب به رئیس قوه قضائیه تهیه کردند و به حمایت یکی از افراد فریب خورد اضلاع مثلث شوم دشمن برخاستند که پرونده در قوه قضائیه دارد. 
وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت:  قبل این که نامه ای بنویسید و بخواهید به دفاع  و حمایت عناصر فریب خورده با ویژگی های خاص از آن دفاع کنید بیایید بپرسید وضعیت پرونده این افراد چگونه است.
وی متذکر شد:  اگر قوه قضائیه برخی مسائل را برملا نمی کند و افشاگری نمی کند این بدان معنانیست این افراد  پرونده خوبی دارند.
دادستان کل کشور گفت: برای ما خیلی سنگین است از دورن مجلس شورای اسلامی گاهی حرف های را می شنویم و مکاتباتی را می بینیم که درست در جهت خواست دشمن است .
حجت الاسلام منتظری افزود: برای ما فرقی نمی کند این افراد  در هر قوه ای چون قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی ،دولت و ... باشد اگر این حرکات از روی نادانی و ناآگاهانه در جهت خواست دشمن باشد برای ملت و مملکت مصیبت است چه برسد به اینکه حرکات دانسته و آگاهانه صورت بگیرد.
وی متذکر شد: بنابراین مراقب حرکات خود باشیم چراکه دنیا حساب شده روی آن کار می کند و نباید راهی برویم  که خواسته دشمن و دوری از اهداف انقلاب اسلامی باشد.
انتهای پیام/ب


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر