سرویس با شهدا | کد خبر: 46939
تاریخ انتشار: 1395/07/26 - 22:17:06

فرمانده سپاه اسفراین خبر داد:

از اعزام اقشار گوناگون بسیج به کنگره تا تبلیغات گسترده برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

اسفراین- سپهرآیین- از اقشار گوناگون بسیج شهرستان اسفراین برای حضور در برنامه های اجلاسیه کنگره سرداران و 3 هزار شهید خراسان شمالی اعزام شدند.
از اعزام اقشار گوناگون بسیج به کنگره  تا تبلیغات گسترده برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت,کنگره، شهدا، اسفراین، خراسان شمالی، 3 هزار لاله

به گزارش سپهرآیین، فرمانده سپاه شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از اقشار گوناگون بسیج شهرستان اسفراین برای حضور در برنامه های اجلاسیه کنگره سرداران و 3 هزار شهید استان اعزام شدند.

سرهنگ دوم پاسدار «مهدی الهی راد» افزود: در نخستین روز، جامعه زنان بسیجی برای حضور در آیین افتتاحیه و روز جامعه زنان زینبی راهی کنگره 3 هزار شهید استان شدند.

وی خاطر نشان کرد: در دومین روز نیز طلاب، روحانیون، اساتید و دانشجویان با هدف حضور در آیین اجلاسیه 3 هزار شهید استان راهی دهکده مقاومت بسیج در مرکز استان شدند.

وی اظهار داشت: در سومین روز از اجلاسیه کنگره 3 هزار شهید استان، دانش آموزان و فرهنگیان اسفراینی راهی بجنورد شدند تا شمیم عطر شهدای استان را تجربه کنند.

فرمانده سپاه شهرستان اسفراین خاطر نشان کرد: روزانه قریب به 400 بسیجی از اقشار گوناگون راهی جلوه گاه بزرگداشت و پاسداشت 3 هزار شهید استان می شوند تا تبیین فرهنگ ایثار و شهادت را در دهکده مقاومت بسیج بجنورد به نظاره بنشینند.

سرهنگ دوم پاسدار «مهدی الهی راد»  بیان کرد: همه اقشار، رده های مقاومت بسیج، محلات و مساجد تبلیغات گسترده برای حضور مردم در آیین کنگره 3 هزار شهید استان تبلیغات گسترده را در دستور کار قرار دادند.

وی تصریح کرد: در آیین پایانی نیز، از دیگر اقشار بسیجی در همراهی خانواده معظم شهدا، ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در کنگره 3 هزار شهید استان حاضر خواهند شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر