سرویس فرهنگی | کد خبر: 46933
تاریخ انتشار: 1395/07/26 - 13:46:51

جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور:

ولی فقیه مهمترین عامل دوام انقلاب است

سپهرآیین/جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشورحضور و نقش ولی فقیه در اداره امت و احیای ارزش های دین خدا و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دشمن ستیزی مردم را از مهمترین عواملی دوام انقلاب اسلامی در مقابل تمامی مستکبران دانست.
ولی فقیه مهمترین عامل دوام انقلاب است,سردار فضلی،سپخهرایین،کنگره 3هزتار شهید،اسفراین

به گزارش خبرنگار عصر اترک، سردار علی فضلی، جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور در سومین روز کنگره 3000 شهید خراسان شمالی که با عنوان روز دانش آموز و فرهنگیان برگزار شد ضمن دورود وسلام فراوان به پیشگاه  3000 شهید گرانمایه  شیعه و سنی خراسان شمالی و63 امیر و سردار سپاه استان و شهدای گرانمایه همچون شهید محمد زاده، صادقی ، کلاته، طیبی، رستمی و وحیدی یاد و نام این شهدای والا مقام را گرامی داشت.
وی افزود: امروز در کنگره شهدای خراسان شمالی یاد و خاطره تمامی شهدای دانش آموز و فرهنگیان استان به میان آمده است.
سردار فضلی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران و خانواده شهدا به منظور برگزاری این کنگره بزرگ، خاطرنشان کرد: شهیدان خراسان شمالی همچون شهید شوشتری، محمدزاده، کاوه، شیرازی و برونسی و حسینی و رستمی حق بزرگی بر گردن ما دارند.
وی متذکر شد: این شهدا با نثار خون خود باعث شدند تا در جزیره امن جمهوری اسلامی به حیات خود ادامه دهیم.
جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: همان گونه که امام خمینی (ره) فرمودند انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم پایه گذاری شده است.
وی افزود: مردمی که برای دفاع از دین و آیین خود خوش درخشیدند و الگوی شهیدان را الگوی مقاومت اسلامی در برابر مستکبرین قرار دادند.
سردار فضلی حضور و نقش ولی فقیه در اداره امت و احیای ارزش های دین خدا  و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دشمن ستیزی مردم را مهمترین عواملی دانست که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل تمامی مستکبران مقاومت کرد.
وی اظهار داشت: این مردم بسیار ستودنی و دین باور هستند و در دشمن ستیزی و مقاومت در جنگ 8 ساله که به کشور تحمیل شد، نمره قبولی کسب کردند و امروز در دفاع از حرمین پیش قدم هستند.
وی افزود: همین امر باعث شده تا این الگو به همه جهان و کشورهای اسلامی سرایت کرده و امروز ایران اسلامی به عنوان یک کشور مقتدر در جهان شناخته شود.
سردار فضلی متذکر شد: در درس انقلاب آموختیم باید دست ها را روی زانوی خود بگذاریم و وحدت شیعه و سنی را حفظ کنیم چرا که دشمن در تلاش است تا هر طور شده بین شیعه و سنی تفرقه افکنی کند.
وی به سخنان خود با توجه به قرار گرفتن در زمان اقامه نماز پایان داد و گفت: همه دفاع مقدس و خون های مقدس شهدا برای احیای نماز بوده که همین امر می طلبد تا بیشتر به این فریضه توجه شود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر