سرویس دهگردشی | کد خبر: 46455
تاریخ انتشار: 1395/07/20 - 12:08:35

امروز برگزار می شود؛

گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین

اسفراین- سپهرآیین- امروز گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین برگزار می شود.
گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین,رویین، تاسوعا، اسفراین، عصرآیینی

به گزارش سپهرآیین، امروز با حضور آحاد مردم، گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین برگزار می شود.

سال گذشته، عصر آیینی تاسوعای رویین با حضور معنادار برخی گزینه های احتمالی کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم برای نمایندگی مردم اسفراین در خانه ملت، برگزار شد که البته حدس و گمان های سپهرآیین، درست از کار در آمد.

سپهرآیین، امسال هم عصر آیینی تاسوعای رویین را رصد خواهد کرد.

گفته می شود، امروز «سید علی اکبر پرویزی» استاندار سابق خراسان شمالی و مقام عالی دولت در خراسان جنوبی در جمع عزاداران و سوگواران حسینی اسفراین در میدان حضرت امام خمینی(ره) حضور یافته است، که بر این مبنا حضور «پرویزی» و همراهانش در گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین دور از انتظار نیست.

سال گذشته، «سید رضا نوروززاده» که با سابقه نمایندگی 20 ساله مردم اسفراین، معاون وقت وزیر صنعت، معدن و تجارت بود، در عصر آیینی تاسوعای رویین معنادار حضور یافت که البته این حضور در دیگر برنامه های سوگواری و عزاداری حسینی در اسفراین هم ادامه یافت.

با وجود اینکه رفته رفته به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، حضور برخی چهره های دولتی در استان در گردهمایی آیینی عصر تاسوعای رویین دور از انتظار نیست.

عصر امروز باید دید چه کسانی، بار دیگر در عصر آیینی تاسوعای حضور خواهند یافت.

گردهمایی عصر آیینی تاسوعای رویین در نزدیکی غروب آفتاب با حضور هیئات مذهبی در جوار آستان مقدس سید اسحاق(ع) و سید عباس(ع) و گلزار شهدای رویین برگزار خواهد شد.


نظرات شما
شش | 1395/07/20
0
0
فقط يك بارديگه از روئيين تبليغ كنيد ازتون شكايت ميكنم اين مراسم روستاهاي ديگه هم هست
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر