سرویس دهگردشی | کد خبر: 43391
تاریخ انتشار: 1395/06/08 - 00:05:24

با میزبانی منطقه نمونه ملی رویین از مسئولان:

زیرساخت های گردشگری رویین افتتاح شد

اسفراین- سپهرآیین- با میزبانی منطقه نمونه ملی گردشگری رویین از مسئولان دولتی زیرساخت های گردشگری رویین به بهره برداری رسید.
 زیرساخت های گردشگری رویین افتتاح شد,اسفراین،رویین،زیرساخت های گردشگری،کمپ،بوم گردی،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، همزمان با ششمین روز از هفته دولت ارتقای زیرساخت های گردشگری منطقه نمونه ملی گردشگری  و روستای گردشگری و توریستی رویین که با همراهی بخش خصوصی محقق شده است، به بهره برداری رسید.
برای نخستین بار در خراسان شمالی، اولین اقامتگاه بوم گردی برای میزبانی شایسته از گردشگران با همراهی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
هم چنین کمپ گردشگری منطقه نمونه ملی گردشگری و روستای توریستی رویین با یاری بخش خصوصی به عنوان اساسی ترین زیرساخت گردشگری در منطقه به بهره برداری رسید.
به گفته رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسفراین، پیش از این میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسفراین برای ارتقای زیرساخت های گردشگری اعتبار 500 میلیون ریالی به رویین اختصاص داد.
به گزارش سپهرآیین، بافت تاریخی روستای رویین سال 87 با شماره 22777 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید و در سال 91 منطقه نمونه ملی گردشگری شد.
گفتنی است معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، سرپرست فرمانداری اسفراین و بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران در این آیین حضور داشتند.
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر