سرویس سیاسی | کد خبر: 36822
تاریخ انتشار: 1395/04/02 - 01:46:40

عدم تغییر استاندار خراسان شمالی تا پایان دولت یازدهم

اسفراین- سپهرآیین- دیگر رسانه ها- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اظهار بی اطلاعی از معرفی استاندار جدید گفت: استاندار خراسان شمالی تا پایان دولت یازدهم تغییر نمی کند.
عدم تغییر استاندار خراسان شمالی تا پایان دولت یازدهم,نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، تغییر استاندار، هادی قوامی

 به گزارش  سپهرآیین و به نقل از نسیم نیوز، هادی قوامی اظهار کرد: تا آنجا که مطلع هستم وزارت کشور از عملکرد استاندار رضایت دارد و تا پایان این دولت، سیدعلی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی است.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی سه شنبه در حاشیه بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجتمع های صنعتی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به اظهارات یکی از نمایندگان استان مبنی بر تغییر قطعی استاندار و معرفی استاندار جدید تصریح کرد: چنین هماهنگی و رایزنی برای تغییر استاندار تا این لحظه با نمایندگان انجام نشده است.

وی تصریح کرد: در آخرین جلسه ای که با وزیر کشورداشتم، وزیر کشور از عملکرد استاندار راضی بود و گفت که تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ٩۶ برنامه تغییری برای استان خراسان شمالی نداریم.

به گزارش نسیم نیوز، معاون سیاسی وزیر کشور نیز امروز در پی اعلام تغییر استاندار خراسان شمالی از زبان عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان، از تغییر برخی استانداران کشور خبر داده اما گفته است: ‌ در برنامه‌ وزارت کشور تغییر برخی از آقایان استاندار در دستور کار است، اما تعداد آنها کم وبه ‌مرور زمان این تغییرات انجام خواهد شد.

وی تاکید کرده است: ما مسئول تأیید و تکذیب اظهارات نمایندگان مجلس نیستیم؛ اطلاع‌رسانی در این زمینه زمانی صورت می‌گیرد که دولت پیشنهاد وزارت کشور را بررسی و تصمیم‌گیری کند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر