سرویس فرهنگی | کد خبر: 33005
تاریخ انتشار: 1395/01/25 - 14:57:14

استاندار خراسان شمالی؛

کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی در شأن و مقام شهیدان برگزار شود

اسفراین- سپهرآیین- استاندار خراسان شمالی گفت:باید تمام تمهیدات لازم برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان به صورت باشکوه اتخاذ شود.
کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی در شأن و مقام شهیدان برگزار شود,استاندار خراسان شمالی،اسفراین،سپهرآیین،

 به گزارش سپهرآیین و به نقل ازاترک نیوز، سید علی‌اکبر پرویزی در دیدار فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی اظهار داشت: لازم است تا تمام تمهیدات لازم برای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان به‌صورت باشکوه پیش‌بینی شود.

 وی بیان داشت: کنگره سه هزار شهید والامقام این استان باید در شان و مقام شهدای این استان برگزار شود ازاین‌رو باید دستگاه‌های اجرایی تمهیدات لازم را فراهم کنند تا بتوانیم برنامه‌ای باشکوه و در سطح عالی برگزار شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمال با بیان اینکه امیدواریم با دعوت از رئیس‌جمهور فرصت حضور وی به‌عنوان سخنران اصلی این کنگره در استان فراهم شود،‌ افزود: باید ضمن بهره‌گیری از تمام توان، ظرفیت و امکانات استان از بودجه‌های داخلی سازمان‌ها برای برگزاری باشکوه این کنگره بزرگ استفاده کرد.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی نیز در این دیدار اظهار کرد: کنگره سه هزار شهید والامقام این استان باهدف تجلیل از مقام شامخ این شهدا در مهرماه امسال برگزار می‌شود.

سردار سید حسن مرتضوی خاطرنشان کرد: به‌طورقطع تحقق این برنامه نیازمند به میدان آمدن تمام دستگاه‌ها و ادارات است.

وی بیان کرد: کنگره سه هزار شهید استان فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال رشادت‌های افرادی است که با تقدیم خون و جان خود نظام و انقلاب را بیمه کردند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر