سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 22489
تاریخ انتشار: 1394/09/08 - 22:47:40

رییس شورای اسلامی شهر اسفراین در نشست خبری:

شهردار نرود؛ هیچ مصوبه ای تصویب نمی شود

اسفراین- سپهرآیین- اگر شهردار نرود؛ هیچ مصوبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر به تصویب نخواهد رسید.
شهردار نرود؛ هیچ مصوبه ای تصویب نمی شود,شمسعلی شعبانیان،سپهرآیین،اسفرایننشست خبری،شورای شهر
به گزارش سپهرآیین، رییس شورای اسلامی شهر در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این مطلب در پاسخ به سوال خبرنگار خراسان شمالی مبنی بر استدلال های موجود بر عدم کفایت شهردار در کرسی مدیریت شهری گفت: ما دنبال سازندگی هستیم و ویرانی را نمی پذیریم، محترمانه شهردار به بنیاد مسکن بازگردد و ارجحیت با ماست.
«شمسعلی شعبانیان» در پاسخ به سوالی دیگر خبرنگاری  گفت: هیچگونه ایلاغیه از سوی وزارت کشور مبنی بر ابطال این مصوبه به دست ما نرسیده است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار سپهرآیین  مبنی بر اینکه سال همدلی و همزبانی دولت و ملت است، چرا این اصل امور در شورای اسلامی قرار نگرفته است چرا که شهروندان از عملکرد شهردار در دوسال گذشته رضایت دارند، اظهار داشت: «شمسعلی» به اندازه حداقل چهار تن شورای اسلامی شهر رای آورده است اگر حداقلی خواستار ادامه فعالیت شهردار هستند حداقل 6 برابر خواهان عدم  حضور وی در این مسئولیت هستند، ما خواستار آرامش هستیم، کار ما نیز زیر سایه همدلی، قانونی است و برخی اعضای شورای اسلامی شهر باید به آرای اکثریت احترام بگذارند.
وی در پاسخ به سوال خبرگزاری مهر مبنی بر اینکه چرا شهردار را استیضاح نمی کنید اظهار داشت: چون  دلمان نمی آید چرا که استیضاح ویرانگر استو سازنده نیست .
وی در واکنش به ماموریت شهردار به یزد اظهار داشت: من به شهردار گفتم با توجه به اوضاع شهر در مواقع بحرانی در حوزه مدیریت آبهای سطحی و بارندگی صلاح نیست به ماموریت یزد برود، وی تلفن مرا و پیامک مرا پاسخ نداد.
وی اضافه کرد: وی بعد از بازگشت از ماموریت به شهرداری رفت و سرپرست را مجبور به استعفا کرد در صورتی که ما استعفای سرپرست را موافقت نکردیم.
وی ادامه داد: شهردار این هفته برای حضور در دانشگاه در دوره دکتری نامه ای به عنوان درخواست مرخصی ارسال کرد که چون مسئولیتی در این سمت از دیدگاه شورای اسلامی شهر ندارد، ما اعلام موافقت نکردیم.
وی اظهار داشت: تمامی حوزه ها از جمله مالی، نیروی انسانی، تخریب و تهدید سیل بر عهده کم کاری های شخص مهندس هادی زارعی  و من مسئولیتی در این قبال ندارم.
وی با توصیف اینکه انتقاد به دو گونه سازنده و ویرانگر مطرح می شود گفت: ما در ابتدا با قرائت سوگند نامه وارد شدیم که صاحب دو مسئلیت حقیقی و حقوقی هستیم ما قانون گذار و ناظر اجرای قانونیم.
وی با بیان اینکه در چند سال گذشته شهردار بدنام شهر شده است، گفت: در دو سال گذشته با ریش سفیدی انتقادهای سازنده مدیریت شد و از شورای اسلامی خواستیم هادی زارعی بماند.
وی با بیان اینکه بعد از گذشت دو سال به این مقصد رسیدیم اظهار کرد: حقوق و مصالحت شهروندان را در برکناری شهردار در نظر گرفتیم.
وی با بیان اینکه در جلسه شنبه گذشته شورای اسلامی شهر با حضور 8 عضو این شورا بررسی نامه ها واصله در دستور کار قرار گرفت گفت: در سومین نامه با تمدید ماموریت مهندس زارعی در این مسئولیت موافقت نشد و هومن همایونفر معاون ادرای و مالی شهردار به عنوان سرپرست معرفی شد و گفتیم بدون استعفا یا استیضاح محترمانه شهردار به بنیاد مسکن بازگردد.
وی عنوان کرد: ماندگاری شهردار بدون بودجه خواهد بود چرا که ماده 17 تایید نخواهد شد.
وی اضافه کرد: هادی زارعی شهردار نیست و مسئولیت شهرداری با سرپرست است و استعفای وی  پذیرفته نخواهد بود چرا که رویکرد ما سازندگی است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار سپهرایین مبنی بر اینکه آیا دستور کار به اعضای شورای اسلامی شهر ابلاغ شده بود، گفت: در این نشست طبق روال در بررسی نامه های شورای اسلامی شهر به بررسی درخواست ادامه ماموریت زارعی پرداخیتم.
«طلعت رگبار» نایب رییس شورای اسلامی شهر نیز گفت: اگر حق مردم احقاق نشود تمامی 5 تن از مسئولیت خویش در یک برگ استعفا خواهیم داد.
«شمشعلی شعبانیان» ادامه داد: تصمیم صد درصدی است وکار ما صد در صد قانونی است و اکثریت با ماست.
وی اظهار داشت: سال گذشته تمدید ماموریت شهردار بدون طرح در صحنه علنی شورا از سوی رییس شورا تمدید شد.
وی خاطر نشان کرد: از استاندار و فرماندار تقاضا داریم با تشکیل کمیته انطباق تصمیم را اعلام کنند که ما مطیع امر قانون هستیم چرا که قانون هست و ما از حق مردم دفاع خواهیم کرد.
 

نظرات شما
شهروند منتقد شورااا | 1394/09/08
0
شما حتی حاضر نیستید به رای وزارت کشور تمکین کنید چه برسه به فرماندار وکمیته انطباق....شهردار بدنام شده؟؟؟کجا؟؟؟مردم که همه راضی هستند شما چرررا ناراضی هستید...2سال تمام چادر به کمر بستی هیچ جا را برای خراب کردن شهردار باقی نگذاشتید حالا دم از حقوق مردم وقسم نامه میخورید...یعنی دوسال ...شما بیکار نشسته تا شما با هر دغل وترفندی ایشان را وارد سیستم کنید
ساعد | 1394/09/08
0
نامه وزارت کشور چرا باید نادیده گرفته شود؟یعنی دستور رییس شورا وفرماندار و استاندار از وزیر کشور بالاتر است؟؟؟؟
صابر | 1394/09/08
0
چه تفاوتی است بین دوره ریاست شعبانیان وایستیری....شعبانیان نشان داد که قادر به مدیریت یک سیستم اینجوری را نداره برعکس اقای ایستیری که در طول مدت ریاست ایشان طرحهای خوبی اجراااا شد
هه | 1394/09/08
0
ایشالا شما 5 نفر استعفا بدین یکم شهر پیشرفت کنه.
هه | 1394/09/08
0
ایشالا شما 5 نفر استعفا بدین یکم شهر پیشرفت کنه.
علی | 1394/09/08
0
انشاالله شما ها استعفا بدین تا افراد باسواد و تحصیل کرده و کاربلد ب روی کار بیان عجب تهدیدی کردین :-D تمام شهر از خداشون شماها برین
گمنام اسفراینی | 1394/09/08
0
گند زدیین به اسفراین یک نفرم که با سمت شهردار داره درست و حسابی مسئولیتش انجام میده و از جان و دل مایه میذاره سریع میخواین بر کنارش کنید. به کجا داریم میریم . یکم انصاف خوب چیزیه
خاتم | 1394/09/08
0
ما کجا بریم رای هایی که به شما پنج تن ال فنا دادیم را پس بگیریم....هاااااا
شهروند | 1394/09/09
0
شما مدیریت شهری رابا میدان جنگ اشتباه گرفتید والا اینا نه داعشن نه عراقی افتخار شهره ک دکترای عمران شهردار باشه
مهدی | 1394/09/09
0
وقتی در کنار این همه نیروی جوان و مدیر و با استعداد و بافرهنگ همچین کسانی رو برای شورا انتخاب می کنیم نباید الان انتظاری بیش از این داشته باشیم به امید استعفای هر چه زودتر این پنج نفر و پیشرفت و تعالی شهر با مدیریت نیروی با استعداد شهرمون جناب مهندس زارعی
اسفراینی دلسوز | 1394/09/09
0
خب مقصر ما مردم هستیم که بدون شناخت و بصیرت را انتخاب میکنیم خوبه که همه شهر از شهردار راضی ام خب ایشالا همه استعفا بدن که مردم از دست بی سواد ها خلاص شوند
ناشناس | 1394/09/09
0
کاش عده ای در شورای شهر دست از لج بازی و.منافع شخصی بردارند. پر واضح است ک ماندن شهردار در مقام خود تحدیدی برای کسانی است ک به دنبال منافع شخصی اند. ما اکثریت مردم اسفراین رضایت خود را از هادی زارعی شهردار مردمی و دلسوز شهرمان اعلام میداریم.
علی | 1394/09/09
0
اتفاقات اخیر باعث شد مردم اسفرابن ایمان بیاورند ک حد اقل یکی از شرایط نامزد شدن برای انتخابات شورا اخذ مدارک تحصیلی تخصصی و عالی باشد. مردم اسفراین در دوره بعد با هوشیاری بیشتری پای صندوق ها خواهند رفت
بیدی | 1394/09/09
0
کمپین حمایت از...
شهروند | 1394/09/09
0
این شهر دار ۸۹نفر بدون دلیل در همان ابتدا تصدی کرسی اخراج کرد ...شما اقایونی که الان فریاد میزنید اون موقع کجا بودید ....ایا شهر دار نسبت به حقوقی که میگیرد کارایی دارد اتفاقا این اقا بسیار ریاست طلب وهمیشه از موضع قدرت صحبت میکند بودجه را هرجوری دوست دارد هزینه میکند الویت ها برایش مهم نیست ...رانت که دیگر نگو
م | 1394/09/09
0
حالا که معاون استاندار گفته مصوبه شما غیر قانونی بوده ببینیم چقدر پای حرفتون هستین و استعفا می دین. منتظریم
یک شهروند دلسوز ومردم دوست | 1394/09/09
0
نمی دانم چرا شما به هزینه ای که صرف میشود تا یک فرد در جایگاه مدیریت شهری تجربه بدست آورد توجه نمی کنیم . برای اطلاع عرض میکنم طبق اظهارات خود شهرداران حدود شش ماه طول میکشد تا این آقایان تجربه لازم را برای تصدی سمت شهردار بدست آورند چهار ماه هم طول میکشد تا پرسنل زیر مجموعه را بشناسند می شود یکسال این یعنی هزینه شدن بیت المال برای کسب تجربه یک شهردار چرا اجازه می دهید سامانه مدیریت در کشوروشهر اینقدر متزلزل باشد به عمرشهردار ها در زمان شورا های گذشته نگاه کنید از وقتی شورا ها تشکیل شد عمرمدیریتی شهرداران بسیار بسیار کم گردید در مجموع نتیجه گیری می شود این یعنی یک فاجعه برای شهر و نسل های آینده چرا اینقدر ما کوته فکریم که فکر می کنیم با تعویض شهردار ماجرا از اینکه هست بهتر خواهد شد! بلکه اشتباه محض است بدتر خواهد شد چرا که تا شهردار بعدی بیاید وبخواهد با چرخه مدیریت آشنا شود عمر شورا ها به پایان می رسد وشورای بعدی باید شهردار تعیین کند از کجا معلوم با این فرد جدید کنار بیاید شما را به خدا کمی منطقی و به فکر منافع کلی شهرومردم باشید احساساتی تصمیم نگیرید این کار را کردید که شهرهای دیگر استان خراسان شمالی روستا بودند شهرشدند ولی ما همانطور عقب ماندیم چرا به اختلافاتی دامن میزنید که برای مردم ضرردارد پس کمی منطقی باشید وبه کلیات وپیشرفت شهر فکر کنید هرکدام مصلحت مردم در آن است را انتخاب کنید .مصلحت کی شهر ومردم را به منافع شخصی خود ترجیح ندهید این شهر حبف است نسل آینده چه گناهی کرده که باید تاوان اشتباهات یا خود خواهی های مارا بدهد به دورگذشته شورای قبلی برگردید شش سال عضویت شورا را عهده دار شدند چون به فکر منافع شخصی بودند شهر پیشرفتی نداشت تعدادی از آنها به این شورا هم راه یافته ودقیقاً همان کردار گذشته ونادرست را دنبال میکنند وتعدادی هم از دور جدید کورکورانه رهروآنها شده شما را بخدا از خود خواهی بیرون بیایید مصالح کلی شهر مهمتر از منافع شخصی شماست این را کی باید درک کنیدمردم را خسته کردید؟
شهروند | 1394/09/09
0
بعید میدونم که شما حالا حالاها استعفا بدین.اگه استعفا بدین و کاری به مصلحت مردم نداشته باشید بزرگترین خدمت رو به شهروندان اسفراینی کردین.
شهروند | 1394/09/09
0
بعید میدونم که شما حالا حالاها استعفا بدین.اگه استعفا بدین و کاری به مصلحت مردم نداشته باشید بزرگترین خدمت رو به شهروندان اسفراینی کردین.
م | 1394/09/09
0
میشه بپرسم آخرین فرصت استعفا تون تا کیه؟ دیگه آخرش کی استعفا میدین؟ها؟
همشهری | 1394/09/09
0
باسلام .از عدم تمکین به قانون خودمحوری اشخاص مشخص میشود ودر این میان یک چیزی که فراموش شده حق وحقوق مردم است تا چه اندازه باید مسائل سیاسی در دیگر مسائل سایه افکند اگر حسن نیت دارید بگذارید روال کار، بطور قانون طی شود ومصالح احاد جامعه را درنظر بگیردچرا اسرار به عزل شهردار دارید. متاسفیم ، متاسف .........
علی | 1394/09/09
0
شما که دم از خدمت خلق میزنید لطف کنید عملکرد شهردار در این مدت 2سال با اعلام سامانه ویا شمار ه ای به بوته نقد بگذارید تا نتیجه نظرات مردم همه چی را مشخص کند.
حامد | 1394/09/09
0
جناب آقای شهروند که نوشتید شهردار به دنبال رانت بوده و ... و یا 89 نفر را اخراج نموده است!!خواهشا" فقط یک نمونه از رانت های ایشان را اعلام فرمائید. در خصوص اخراج 89 نفر نیز بفرمائید از چه واحدها ویا معاونتهایی بودند و تحصیلات ایشان به چه میزان به پست تحت تصدی ایشان ربط داشته است؟؟
مهدی | 1394/09/09
0
وقتی در کنار این همه نیروی جوان و مدیر و با استعداد و بافرهنگ همچین کسانی رو برای شورا انتخاب می کنیم نباید الان انتظاری بیش از این داشته باشیم به امید استعفای هر چه زودتر این پنج نفر و پیشرفت و تعالی شهر با مدیریت نیروی با استعداد شهرمون جناب مهندس زارعی
ح.م | 1394/09/09
0
لطفا بررسی نمائید ،افرادی که از کار برکنار شده اند از چه کانالهاو به شفارش چه کسانی مشغول کار شده بودند- که به هیچوجه مدرک و تخصص لازم برای کار را نداشتند.وجز هزینه اضافی برای شهرداری عملکرد مناسبی نداشتند .واین طبیعت کار است که هرکسی به سفارش مشغول کار شود نتیجه ای جز عدم کارایی لازم نخواهد داشت .
حامد | 1394/09/09
0
خب آقایان استعفا بدهند.بخدا این شهر با استعفای این 5 نفر دلواپس غرق نخواهد شد. این چه تحلیلی است که حضرات به خورد مردم می دهند؟شهردار به دلیل اینکه پاسخ تماس تلفنی ایشان را نداده و به ماموریت رفته است فارغ هرگونه تعهد بوده و در نتیجه بی کفایت است؟ یا از اینرو که در انتخابات شورای شهر رای بیشتری را کسب نموده اند پس می توانند هر کاری که بخواهند انجام دهند و چون رای بیشتری دارند پس تعداد بیشتری از مردم هم با عملکرد ایشان موافق هستند؟؟ بجای این فرافکنی ها بایستی این را بدانند که قانون ملاک عملکرد هر فرد می باشد. نه نظر شخصی و بازخورد های منفی افراد و یا منافع شخصی ایشان!! بهتر است به نظر قانون تمکین کرده و چنانچه اعتراضی دارند با طی کردن روند قانونی از پروسه استیضاح شهردار وارد شوند. در جای دیگر گفته اند که استیضاح ویرانگر است و سازنده نیست!!در جواب دوستان اینکه دو هفته کامل شهرداری که باید ارگان خدماتی باشد را با تصمیم گیری خارج از قانون خویش بهم ریخته اند، می تواند سازنده باشد؟؟ ان شاء الله ملت فهیم و صبور اسفراین در انتخابات بعدی نسبت به انتخاب چنین افرادی در آینده تجدید نظر خواهند نمود.
همدلی وهمزبانی | 1394/09/09
0
پس از ریاست یادش رفت چه گفته مصاحبه شمسعلی باسایت :http://www.sowe.ir/post/1162.html : سئوال :• اعضای محترم شورا چقدربا هم تفاهم دارند ؟آیا امید اینکه بتوانید بااتحادوهمدلی بدوراز اختلافات زمینه ارایه خدمت به همشهریان را ارایه دهید وجوددارد ...؟ پاسخ شمسعلی _ اعضای شورا با اتکا به پروردگار یکتا کاملا یکدل ومتحد و هماهنگ هستند چرا که اکثریت از یک تفکر وگرایش هستند.و اگر اختلافی دربینشان باشد آنوقت باید مطمئن باشیم آنکه بیشترازهمه ضررخواهند دید مردم هستند و باردیگر که دریک چشم برهم زدن زمان انتخابات فرا رسید قطعا اهالی به ما اعتماد نخواهندکرد. هرچند که درابتدا یک سری اختلافات جزئی وجود داشت اما اینک جایش را به رفاقت ویکدلی داده است تا بتوانیم درجهت خدمت به اهالی شریف اسفراین گام های اساسی تری برداریم. دیدیم بعد از رئیس شدن چه کردی شما که ادعای وحدت شورا را می کردی دیدیم شورا را چطور به هم ریختی !!!!!!! ....
همشهری | 1394/09/09
0
من واقعا شرمندم که چنین اخباری چاپ میشه این خبر در روزنامه خراسان شمالی هم درج شده من خجالت کشیدم که چنین کسانی سکان شورا رو بدست گرفتند الان که مردم این خبر رو بخونید واقعا به عقل و درک ما اسفراینیها شک میکنند که چطور با وجود اینهمه آدم با سواد به چنین کسانی رای دادیم واقعا خجالت داره چه بهانه ای !!!!الان آبها سطحی
همشهری | 1394/09/09
0
من واقعا شرمندم که چنین اخباری چاپ میشه این خبر در روزنامه خراسان شمالی هم درج شده من خجالت کشیدم که چنین کسانی سکان شورا رو بدست گرفتند الان که مردم این خبر رو بخونید واقعا به عقل و درک ما اسفراینیها شک میکنند که چطور با وجود اینهمه آدم با سواد به چنین کسانی رای دادیم واقعا خجالت داره چه بهانه ای !!!!الان آبها سطحی مهمتر یا همایش شهرداران کل کشور؟یعنی بقیه شهرداران کار نداشتند رفتند همایش؟
مصلحت مردم | 1394/09/09
0
متعصب به رفعِ حجاب مایل نیست چرا که هرچه کند ، در حجاب کند... از او دلیل نباید سوال کرد که گرگ به هر دلیل که شد ، بره را مجاب کند
مصلحت مردم | 1394/09/09
0
با سلام لطفا شعر اولی رو نذارید دومی که اصلاح شده با کلمه متعصب رو ثبت کنید ممنونم
شهروند | 1394/09/09
0
من برای شما عزیزان که دست به یکی شدین بابت خراب کردن وجهه شورا و خوب جلوه دادن وجه جناب مهندس زارعی متاسفم.
تاسف | 1394/09/09
0
متاسفم از اینکه پای صندوق رای رفتم .از مردم شهرم پوزش میخواهم که بدون فکر رای دادم .متاسفم .از من مثلا تحصیل کرده بعید بود که خودم به این افراد رای دادم .وخانواده و دوستانم را مجبور کردم که به این افراد رای دهند .من متاسفم برای خودم
شهروند | 1394/09/09
0
حتما استعفا بدین خیلی ب نفع مردم واحترام به مردم هست
پ م | 1394/09/09
0
تحصیل بدهید .عضو شورا جناب شهردار محصل شما نیستند که برای هرکاری از. شما اجازه بگیرند خدایی نکرده شهردار این شهرند
Pm | 1394/09/09
0
ارایی که جناب شمسعلی اورده وبرابر ۴ تن از شورا ها می باشد بخاطر اکثریت خاموش مردم است که خود خوب میداند اگر این اکثریت بیدارشوند ارای ایشان چیزی نخواهد بود .سیل هم بهانه خوبیه برای نشان دادن بی کفایتی شهردار جناب شمسعلی بهانه محکمتری میاوردید برای برکناری شهردار،کسی که باسفر خود چیزی جز راهکارهای مناسب برای اداره شهری از سفر خود به ارمغان نیاورده ! بیایید این حس حسادت در مدیریت را لااقل در مورد این شخص کنار بگذارید وبگذارید شهرتان را اباد کند جناب .......اگه بالا رفتن سواد شهردارتان مشکل دارید شما هم اگر استعدادش را دارید بروید ادامه تحصیل بدهید .عضو محترم شوراس شهر جناب شهردار محصل شما نیستند که برای هرکاری از. شما اجازه بگیرند خدایی نکرده شهردار این شهرند
ابوالفضل | 1394/09/09
0
شورای 4+1 در نظر داشته باشن سری بعد هم رای میخوان ، هر کس میخواد استعفا بده زودتر ما خوشحال میشیم مخصوصا اون .......
Pm | 1394/09/09
0
ارایی که جناب شمسعلی اورده وبرابر ۴ تن از شورا ها می باشد بخاطر اکثریت خاموش مردم است که خود خوب میداند اگر این اکثریت بیدارشوند ارای ایشان چیزی نخواهد بود .سیل هم بهانه خوبیه برای نشان دادن بی کفایتی شهردار جناب شمسعلی بهانه محکمتری میاوردید برای برکناری شهردار،کسی که باسفر خود چیزی جز راهکارهای مناسب برای اداره شهری از سفر خود به ارمغان نیاورده ! بیایید این حس حسادت در مدیریت را لااقل در مورد این شخص کنار بگذارید وبگذارید شهرتان را اباد کند جناب ......اگه بالا رفتن سواد شهردارتان مشکل دارید شما هم اگر استعدادش را دارید بروید ادامه تحصیل بدهید . عضو محترم شورا جناب شهردار محصل شما نیستند که برای هرکاری از. شما اجازه بگیرند خدایی نکرده شهردار این شهرند
شهروند غیرمقیم | 1394/09/09
0
با سلام. بنده که در سال های اخیر مقیم شهر دیگری به جز اسفراین بودم، به عینه تغییر و تحول عمرانی و زیبایی زیادی را در شهر دیدم که در سال های قبل از مدیریت مهندس زارعی نبوده است. متاسفانه این آقای .... که با آوردن مردم از روستاها رای جمع کرد و تفکر سنتی و مدیریت ضعیف دارد ادعا دارد و به خاطر به خطر افتادن برخی منافع به همراه بقیه اعضای شورا، زیراب آقای شهردار را می زنند. عملکرد مهندس زارعی در حد عالی بوده است و شهروندان همگی از حضور او حمایت خواهند کرد. کسی مخالف شهردار نیست مگر تعداد محدودی منفعت طلب.
شهروند اسفراینی | 1394/09/09
0
جناب شهروند لزومی نداره ما یکی شویم تا شهردار رو خوب جلوه دهیم،مردم چشم دارند و عاقل هستند و کارهایی انجام شده در شهر رو میبینند و قضاوت میکنند آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است
حمید | 1394/09/10
0
اقای شعبانی مشکلات شما ب عنوان رییس شورا اصلا قابل گفتن نیست کمی با افراد متخصص تر صحبت کنید در اینباره اینجا جبهه و جنگ نیست ک ب شهردار ب چشم دشمن نگاه میکنی و مشلکلات شخصی رو برای برکناری بکار میبری از کار شهردار هم اکثریت مردم راضی هستند
امید | 1394/09/10
0
شهروند عزیز کسی از مهندس زارعی حمایت نکرده عملکرد بد 5نفر از اعضای شورای شهر را مورد نقد قراردادند شما بفرمایید شهردار را برای چه انتخاب میکنند غیر از این است که برای خدمت به مردم وعمران آبادانی شهر است شما بفرمایید کدام شهردار مثل آقای زارعی به شهر خدمت کرده یا اگر در برنامه ای که به شورا برای تصویب داده تعلل داشته ؟ شهرداری که وفق برنامه تصویبی شورا حتی فراتر از آن عمل کرده چرا باید برکنار شود حتما کاسه ای زیر نیم کاسه باشد وگرنه دلیلی ندارد؟ شما برنامه های عمرانی که شورا تصویب کرده در سایت شورای شهر است را مطالعه کنید ببینید آقای زارعی از کدام یکی از آنها عدول کرده حتی فراتر هم رفته ( اگر بدانید همین آقای شمس چقدر تعهد خارج از برنامه بی پاچه شهرداری کرد که آاق زارعی مجبور به اجرای آن شد ) درنهایت اینقدر پا به مدیریت زارعی برد تا کاسه صبر آن بد بخت پر شد رئیس شورا حق نظارت دارد حق دخالت که ندارد شما خبر ندارید از دل آنکه زیر جکمه 9نفر شورا چه میکند ... الی آخر ؟!!!!
صبا | 1394/09/10
0
درود بر سردار شعبانبان طلایه دار شجاعت، حقیق و دموکراسی اسفراینی های عزیز رای شورای شهر رای شماست و انتخاب و عزل شهردار به طور غیر مستقیم انتخاب شماست لطفابرای آنکه اثات کنید دموکراسی در این کشور زنده است از رای شورای شهر دفاع کنید.
حسن | 1394/09/10
0
میشه هر چه سریعتر استعفا بدین مردمو خسته کردین
شهروند | 1394/09/11
0
اعضای محترم شورا که مخالف حضور شهردار پرتلاش هستند اگر می خواهند نظر واقعی اکثریت مردم را درباره شهردار بدانند شرایط یک نظر سنجی عمومی را فراهم کنند.
حسن | 1394/09/12
0
با سلام بنده اسفراینی هستم وحدود 10 سال است بدلیل شغلم دربجنورد خدمت میکنم اما متاسفانه شهر اسفراین طی این سالها پیشرفت آن چنانی نداشته است وقابل مقایسه با شهر بجنورد نیست شهردار براتیان ابتدا هم وغمش را برای آسفالت کوچه ها وبازگشایی معابر وخیابانهای جدید گذاشت و موفق هم شد وهر زمین بلااستفاده را به فضای سبز در محلات تبدیل کردن با مدیریت اینهارا به پایان برساند اما متاسفانه مدیریت شهری دراسفراین تبدیل به کشمکشهای سیاسی رابطه ای و غیره شده و میبینیم که در شهراسفراین هیچ گونه کار خاص وقابل مطرحی انجام نشده است.امیدوارم مسئولان قدر مردم با فهیم اسفراین را بدانند وبجای شعار برای مردم کار کنند وبه عمل نشان بدهند.با تشکر
ستایش | 1394/09/12
0
من نمیدونم مسئولان اسفراین چه کار مهمی در خدمات شهری انجام داده اند که از آنها تعریف میکنید کدام کوچه آسفالت شده کدام خیابان جدید بازگشایی شده کدام پارک محله و فضای سبز در محلات ایجاد شده بخصوص در مناطق محرم شهر بودجه ای که از طرف رهبری به اسفراین تخصیص یافت کجا هزینه شد؟؟؟؟؟؟؟
اهالی یکی از محله ها | 1394/09/14
0
ما به رای اکثریت شوراها احترام گذاشته وبا رای درست انها موافقیم وخیلی متاسفیم برای کسانی که میخواهند بدون دانستن بعضی حقایق بیخودی نظر بدهند همیشه میگن صدای دول از دور خوشه ،تو که چیزی نمی دونی الکی نظر نده ٍ ما از شوراها سپاسگذاریم
همشهری | 1394/09/15
0
جناب اهالی یکی از محله ها.برای خودت متاسف باش که صدای دهل راصدای دول مینویسی
صابر | 1394/09/17
0
اقای مقیم بجنورد...شما بودجه شهرداری بجنورد واسفراین را یکی میدونید که انتظار دارید اسفراین مث بجنورد پیشرفت کنه...اسفراین را باید با اسفراین قبل مقایسه کرد...ضمن اینکه همین اعضای شورای قدیم در زمان تصدیشون 7 ملیارد بدهی بالا اورده بودند که جناب مهندس زارعی اون را تو 2 سال صاف کرد...خدایی انصاف خوب چیزیه
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر