سرویس صندلی داغ | کد خبر: 21919
تاریخ انتشار: 1394/07/04 - 15:43:50

سردار مرتضوی؛

دفاع مقدس قله افتخارو نورانی انقلاب اسلامی است

اسفراین- سپهرآیین- همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان ، پاسداران و یگان های انتظامی شهرستان اسفراین با حضور فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین ،خانواده های معظم شهدا و جانبازان در محل ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد .
 دفاع مقدس قله افتخارو نورانی انقلاب اسلامی است ,سردار مرتضوی،صبحگاه،ناحیه،سرهنگ معین،اسفراین،سپهرآیین،
به گزارش سپهرآیین،   فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت :  دفاع مقدس قله افتخار آمیز و نورانی انقلاب اسلامی است كه نكات برجسته ای را در خود جای داده است .
سردار سیدحسن مرتضوی در این مراسم با تسیلت حادثه تلخ و تاسف بار سرزمین منا که باعث درگذشت خیل عظیمی از حجاج بیت الله الحرام  گفت : حادثه فاجعه بار سرزمین منا موجبات حزن و اندوه را در میان تمام مسلمین جهان فراهم آورد و امت اسلام را عزادار کرد .
وی گفت : حوادث غمبار در موسم حج امسال چه در کنار کعبه و چه حادثه دردناک منا نشان از بی برنامه گی و سهل انگاری در اداره امور حج داشته و جا دارد که دولت عربستان مسئولیت این حوادث را به عهده بگیرد .
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی افزود : سران و حاکمان سعودی مسوولیت تمام زائران خانه خدا را به عهده دارند و باید در آسایش، آرامش و امنیت حجاج کوشا و به تعهدی که دادند در جهت سلامت زائرین پایبند باشند .
سردار مرتضوی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : هفته فاع مقدس یادآور مجاهدت شهدایی است که از جان گذشتند تا با خون خود حقانیت اسلام و انقلاب را به جهان و جهانیان نشان دهند.
وی گفت : دفاع مقدس قله افتخار آمیز و نورانی انقلاب اسلامی است كه نكات برجسته ای را در خود جای داده است .
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی افزود : اگر ما در دوران دفاع مقدس شرایطی را بوجود آوردیم که ابهت ابرقدرتهای جهان را شکستیم به این خاطر بود که دست به زانوی خودمان گرفتیم و متکی به توانمندیهای خودمان بودیم و آن چیزی که می تواند امروز ما را در این مسیر پر خطر به سلامت عبور دهد با یک نگاه به درون در جهت تقویت پایه های اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی تلاش کنیم و از هر گونه وابستگی به خارج از کشور که ما را از مسیر انقلاب دور می کند بپرهیزیم .
سردار مرتضوی گفت :  با پیوند شرایط امروز و دستاوردهای دفاع مقدس می توان از این پیچ تاریخی به خوبی عبور كرد چرا كه اكنون ستاره ابرقدرت هایی نظیر آمریكا جایگاه خود را از دست داده است.
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر