سرویس صندلی داغ | کد خبر: 21533
تاریخ انتشار: 1394/06/02 - 10:56:21

حبیبی:

خواب بدخواهان برای حذف شورای نگهبان تعبیر نمی شود/ انتخاب بین بدو بدتر شد «احمدی نژاد»/تعدد کاندیدا؛ خلاف شرع، خلاف عقل و شکست حتمی است

اسفراین- سپهرآیین- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مخالفان شورای نگهبان که بعضا مخالفان نظام اند بدانند خوابشان برای حذف این رکن نظام تعبیر نخواهد شد.
خواب بدخواهان برای حذف شورای نگهبان تعبیر نمی شود/ انتخاب بین بدو بدتر شد «احمدی نژاد»/تعدد کاندیدا؛ خلاف شرع، خلاف عقل و شکست حتمی است,محمود احمدی نژاد+میرحسین موسوی+مجلس ششم+انتخابات مجلس+سپهرآیین+حذف شورای نگهبان

به گزارش سپهرآیین، دکتر «محمد نبی حبیبی» در نشست اصوالگرایان در مجتمع فرهنگی و هنری نسیم اسفراین گفت: در دولت رجایی و باهنر، استاندار فارس بودم که به این واسطه، با شهیدان رجایی و باهنر بی ارتباط نبودم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برجستگی های اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر گفت: با اطمینان بعد از تدین شهید رجایی، صدق بارزترین ویژگی اخلاقی وی بود.

وی اضافه کرد: صدق رجایی، مصداق صدق گفتار نبود بلکه او در رفتار، اعمال و کردار پیشگام بهره گیری از صداقت و راستگویی بود.

وی با بیان اینکه در یکی از نشست های شورای امنیت، شهید رجایی گفته است: «خدا با ماست»، اظهار داشت: بی شک خدا با صدیقان است.

«حبیبی» افزود: رجایی از انتقاد نگران نمی شد و در این مسیر حساسیتی نداشت.

وی اضافه کرد: رجایی  و باهنر جزو افتخارات موتلفه اسلامی هستند.

وی با اشاره به دو انتخابات حساس در نظام جمهوری اسلامی در اسفند 94 گفت: بی شک در مسئله انتخابات خبرنگان رهبری، احزاب و تشکل های سیاسی در مسئولیت معرفی یا نظارت نیستند.

«حبیبی»  با بیان اینکه خبرگان فراجناحی خواهد بود اظهار داشت: تمام ظرفیت موتلفه اسلامی در انتخابات خبرگان رهبری در حمایت از لیست جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز خواهد بود.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اظهار داشت: 2 فرض در پیش روی موتلفه اسلامی بود که اصولگرایان  با نامزدهای متعدد می آیند و رقبای ما با نامزد واحد که هرچند این مفروضات بدبینانه باشد هیچ ضرری نخواهیم کرد چون برنامه ریزی کرده ایم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  با اشاره به دیدارهای متعدد با آیات مکارم شیرازی، مهدوی کنی و یزدی افزود: در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی بنده به عنوان سخنگو گفتم که اگر تعدد نامزد اصوالگرا را شاهد باشیم احتمال شکست هست که این مجتهد وارسته در پاسخ گفت، با تعدد نامزدهای اصوالگرا شکست قطعی است و هرکس دم از تفرق و جدایی بزند کار خلاف شرع و خلاف عقل انجام داده است.

وی با بیان اینکه تمام خطاهای احمدی نژاد به نام اصوالگرایان تمام شد اضافه کرد: اصوالگرایان در انتخابات دهم ریاست جمهوری بین بد و بدتر( احمدی نژاد و میر حسین موسوی)، احمدی نژاد را انتخاب کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نشست اصوالگرایان عنوان کرد: حمایت از احمدی نژاد به بهانه عدم توفیق میرحسین موسوی روی داد.

«حبیبی»  با بیان اینکه شرایط خوبی را در انتخابات دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی داشتیم گفت: تفاوت دوره دهم با همه امتیازات موجود بسیار زیاد است چرا که در دوره هشتم ونهم رقابت اصولگرایان حاکم بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  اصلاح طلبان و اعدالیون را همگام و یکرنگ دانست و افزود: اکنون زلف اعتدالیون و اصلاح طلبان گره خورده است و اکنون تهیه فهرست مشترک این دو جریان در مرحله عملیاتی است.

وی با بیان اینکه با هدف توفیق در انتخابات، فصل الخطاب ائتلاف اصولگرایان است اظهار داشت: برخی از اصوالگرایان تابع شورای فقها هستند  و بعضی در پی همگامی با جامعتین(جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز) هستند که این خود مژده ای است چرا که شورای فقها و جامعتین اکنون صاحب اشتراکات زیادی هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  با بیان اینکه پیروزی اصولگرایان خواسته همگانی است افزود: بین مجلس با اکثریت اصلاح طلبان با حضور 50 عضو کارت دار و حرفه ای موتلفه اسلامی و بین مجلس تمام قد اصولگرای بدون حضور حتی یک موتلفه ای، ارجحیت و رجحان با مجلس دومی است که ما هم به پای موفقیت اصولگرایان همه جانبه ایستاده ایم.

«حبیبی»  گفت: ارائه لیست در موتلفه اسلامی از پایین به بالاست، چرا که نمی شود ما در دفتر مرکز برای اسفراین تصمیم گیری کنیم.

«حبیبی»  با تکرار متعدد این جمله که «این یک دستور تشکیلاتی» است گفت: تعامل، تبادل نظر و رایزنی با دیگر اصولگرایان فصل الخطاب است، وقتی مجموع نظرات اصولگرایان معطوف به یک کاندیداست که حتی موتلفه ای نیست ما باید از حمایت از کاندیدای موتلفه ای دست بکشیم چرا که خواستار موفقیت اصولگرایان هستیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مجلس ششم گفت: مجلس ششم، در مقابل نظام بودند نه در مقابل جریان اصولگرایی و در تضعیف جایگاه رهبری از همتی فروگذار نکردند.

وی ادامه داد: مجلس ششمی ها در حین تقدیم استعفا شعار «مرگ بر استبداد»، «مرگ بر استکبار» سر دادند چرا که ولایت و نظام را عین استکبار و استبداد می داستند.

«حبیبی»  انتخابات مجلس دهم را قیامتی دانست و تصریح کرد: نباید جزیره ای و با دعای سهم خواهی در حوزه اصولگرایی عمل کنیم چرا که روزقیامت پاسخی نخواهیم داشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  با بیان اینکه متاسفانه برخی از مخالفان شورای نگهبان، مخالفان نظام اسلامی اند افزود: ما در حمایت از نظام و شورای نگهبان پای کار هستیم و تمام هزینه ها را نیز متقبل شده ایم.

«حبیبی»  اظهار داشت: آنان معتقدند شورای نگهبان باید فراجناحی باشد ما هم قبول داریم باید فراجناحی باشد اما اعتقاد حقیقی آنان مبتنی بر فعالیت این شورا بر محور فرا انقلابی است.

وی با اشاره به اینکه شورای نگهبان سرمایه انقلاب اسلامی است افزود: خواب بدخواهان نظام برای حذف شورای نگهبان تعبیر نخواهد شد.

وی با اشاره به لزوم فعالیت هیئت نظارت گفت: در مجلس هفتم با یک پرونده بی مدرک کم قطر با یک صلوات یک کاندیدا را راهی انتخابات کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  با بیان اینکه برای موفقیت جز یک راه در پیش روی ما نخواهد بود افزود: ائتلاف اصولگرایان برای رسیدن به نامزد واحد تنها راه است و تعدد و تفرع ممنوع و بی شک هر اقدامی جز این خلاف عقل و خلاف شرع خواهد بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر