سرویس چهره ها | کد خبر: 21151
تاریخ انتشار: 1394/05/10 - 23:40:47

رییس شورای فرهنگ عمومی:

تحکیم بنیان خانواده؛ قربانی «طلاق توافقی»

اسفراین- سپهرآیین- امام جمعه اسفراین گفت: کانون خانواده تعالی بخش جامعه اسلامی خواهد بود اما اکنون تحکیم بنیان خانواده با عناوین چون «طلاق توافقی» به حاشیه رفته است.
تحکیم بنیان خانواده؛ قربانی «طلاق توافقی»,امام جمعه+ اسفراین+ قدیر محمدیان+ دادستان+ سپهرآیین

به گزارش سپهرآیین، حجت الاسلام « قدیر محمدیان» در آیین تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه آمارها می تواند نقشه راه را برای مسئولان و متولیان ترسیم نماید، گفت: محور فعالیت ها باید آگاهی و دانایی به خدا باشد.

امام جمعه اسفراین با تلنگری به مسئله افزایش طلاق های توافقی، افزود: اصحاب رسانه، اهالی قلم، صاحبان منبر و تریبون باید برای کاهش آسیب های اجتماعی اهتمام جدی ورزند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه کانون خانواده تعالی بخش جامعه اسلامی خواهد بود،  تصریح کرد: اکنون تحکیم بنیان خانواده با عناوین چون «طلاق توافقی» به حاشیه رفته است.

وی با اشاره به ظرفیت نماز جمعه اظهار داشت: این جایگاه صاحب ظرفیت را در اختیار فرماندهی انتظامی و متولیان دستگاه قضا می گذاریم تا در مسیر کاهش آسیب های اجتماعی از درگاه آگاه بخشی به مردم گام جدی بردارند.

حجت الاسلام «محمدیان» با بیان اینکه جایگاه قضاوت صاحب حساسیت ویژه است تصریح کرد: باید دانایی و آگاهی برای فعالیت جدی در این حوزه همراه مسئولان و متولیان شود.

وی گفت: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و  رییس شورای تامین باید با شگرد و مهارت از ظرفیت های همه دستگاه ها به ویژه سپاه پاسداران، فرماندهی انتظامی و بسیج و دستگاه قضا در مدیریت آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی بهره گیری نماید.

امام جمعه اسفراین با مرور اولویت های شهرستان تواضع به انضمام قدرت را از ویژگی های متمایز دادستان سابق دانست و افزود: برخورد با راکبان موتورسیکلت در زمینه آلودگی های صوتی به ویژه آیین هایی با نام «عروس کشان» از اولویت های دادستان جدید با همراهی فرماندهی انتظامی باشد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر