سرویس چهره ها | کد خبر: 19461
تاریخ انتشار: 1394/02/25 - 21:02:28

نخستین همایش توانمند سازی دبیران سازمان های مردم نهاد کشور به میزبانی رویین برگزار می شود

اسفراین – سپهرآیین – رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین از برگزاری نخستین همایش توانمندسازی دبیران سازمان های مردم نهادکشور به میزبانی منطقه نمونه ملی گردشگری و دهکده نساجی سنتی کشور(رویین) خبر داد.
نخستین همایش توانمند سازی دبیران سازمان های مردم نهاد کشور به میزبانی رویین برگزار می شود,

به گزارش سپهرآیین، سید احمد پرویزی با اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت: این همایش توانمندسازی با همت اداره کل ورزش و جوانان استان در قالب 16 ساعت کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری از 28 تا 31 اردیبهشت ماه جاری در روستای گردشگری رویین شهرستان اسفراین برگزار می شود.

وی افزود: با برگزاری این دوره، خراسان شمالی میزبان 84 نفر از دبیران سازمان های مردم نهاد کشور خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در این کارگاه آموزشی 20 نفر از جوانان روستای رویین نیز آموزش می بینند.

وی در ادامه عنوان کرد: در این دوره، توانمندی های این سازمان های مردم نهاد با موضوع اشتغال و کارآفرینی در قالب برگزاری نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

سید احمد پرویزی معطوف شدن توجهات به توانمندی های جوانان روستا را از مهترین اهداف این دوره برشمرد و یادآور شد: در این دوره آموزشی کارگاهی، نشست هم اندیشی دبیران سازمان های مردم نهاد برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: آیین آغازین و افتتاحیه این همایش با حضور استاندار خراسان شمالی، مدیرکل امور اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی روز 29 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر