سرویس صندلی داغ | کد خبر: 17227
تاریخ انتشار: 1393/11/11 - 15:38:29

به مناسبت دهه فجر؛

بهره برداری از 112 پروژه عمرانی در اسفراین

اسفراین – سپهرآیین – گروه فجر - همزمان با دهه مبارک فجر 112 پروژه عمرانی با اعتبار 19 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
بهره برداری از 112 پروژه عمرانی در اسفراین,

به گزارش سپهرآیین، مهندس مهدی عابدی فرماندار اسفراین در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با اعلام این مطلب گفت: عمده این پروژه ها در حوزه های راه روستایی، گازرسانی، آسفالت و بهره برداری از دستگاه سی تی اسکن است.

مهندس «مهدی عابدی» افزود: پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر با 4 میلیارد و 200 میلیون تومان از اعتبارات ملی، 12 میلیارد تومان از اعتبارات استانی، 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از مصوبات سفر مقام معظم رهبری و 1 میلیارد و 100 میلیون تومان از دیگر بهره برداری افتتاح خواهد شد.

وی اعتبار هزینه شده در حوزه راه های روستایی به ویژه راه دهنه شیرین به مشکان را 4 میلیارد تومان دانست و خاطر نشان کرد: گاز رسانی به روستاهای کلات و باغی با اعتبار 2 میلیارد تومان و نصب سی تی اسکن با اعتبار 2 میلیارد و 300 میلیون تومان به بهره برداری خواهند رسید.

وی به بهره برداری و آغاز فعالیت در واحد صنعتی «آذین بسپار» و «پارس ابزار» در دهه فجر اشاره کرد و تصریح کرد: بیش از 200 برنامه ویژه برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه ریزی شده است.

وی عنوان کرد: دیدار با امام جمعه،  دیدار با خانواده معطم شهدا و ایثارگران، غبارروبی گلزار شهدا با عنوان «میهمانی لاله ها»، ویزیت رایگان بیماران، محفل انس با قرآن از مهم ترین برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: 75 برنامه با حضور آحاد مردم در روزشمار دهه فجر انقلاب برنامه ریزی شده است. 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر