سرویس علمی و فناوری | کد خبر: 14343
تاریخ انتشار: 1393/05/30 - 08:54:34

فرماندار اسفراین: برخی آسیب ها در نوجوانان نتیجه بی توجهی اولیاست

فرماندار اسفراین گفت: بروز برخی از مشکلات و آسیب ها در میان نوجوانان و جوانان، نتیجه بی توجهی اولیا و نیز متولیان آموزشگاه ها به روحیات آنان است.
فرماندار اسفراین: برخی آسیب ها در نوجوانان نتیجه بی توجهی اولیاست,

به گزارش سپهرآیین ˈمهدی عابدیˈ روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: بسیاری از این مشکلات قابل حل است مشروط بر اینکه مدیران، معلمان و اولیا توجه بیشتری به حل این مسایل داشته باشند.

رییس شورای منطقه ای آموزش و پرورش اسفراین با اشاره به جایگاه و نقش این شورا در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش، تصمیمات این شورا را در سطح شهرستان لازم الاجرا خواند.

رییس اداره آموزش و پرورش اسفراین نیز در این نشست با بیان اینکه تمام تلاش شورای منطقه ای آموزش و پرورش باید بر ارتقای تعلیم و تربیت متمرکز شود، گفت: انتظار داریم که اعضا برای جلسات شورا و مصوبات آن ارزش ویژه ای قائل باشند. 

ˈمحمد اکرامی فرˈ با ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره در آستانه سال جدید تحصیلی افزود: در تابستان امسال هزار و 704 نوآموز در آستانه آغاز تحصیل سنجش تحصیلی شده اند و هزار و 800 دانش آموز نیز در سامانه سناد ثبت نام کرده اند. 

وی از جذب 10 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل استخر دانش آموزی اسفراین خبر داد و افزود: 25 آموزشگاه شهرستان نیز به سامانه گرمایشی مناسب مجهز شده اند.

به گفته وی تابستان امسال دو هزار و 500 دانش آموز این شهرستان در طرح های اوقات فراغت شرکت کردند. 

شهرستان 127 هزار نفری اسفراین 19 هزار نفر دانش آموز دارد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر