مجلس و مردم
صفحه شماره :1


لوله گستر وقتی با ظرفیت 10 درصدی کار می کند/

معطلی 20 هزار فرصت شغلی از معدن سنگ آهن خواف تا لوله گستر در گروی حمایت وزارت نفت از تولید ملی

اسفراین- سپهرآیین- هفته گذشته نیز 43 نماينده مجلس شورای اسلامی در تذکري کتبی به وزير نفت خواستار جلوگيري از واردات بي رويه لوله هاي بدون درز مورد نیاز در صنعت نفت شدند و اين اقدام را حرام شرعي خواندند.

در تذکر کتبی 43 نماینده مجلس به وزیر نفت عنوان شد:

واردات لوله های بدون درز موردنیاز صنعت نفت، حرام شرعی است

اسفراین- سپهرآیین- اکنون کارخانه لوله گستر فقط با 10 درصد ظرفیت خود کار می کند و این در حالی است که شرکت های وابسته به وزارت نفت نیاز 60 هزار تنی لوله های 7 تا 16 اینچی خود را از کشورهای خارجی تامین می کنند.

قوامی تاکید کرد:

اعتبار 700 میلیارد ریالی راه آهن جوین- اسفراین در سال 96

اسفراین- سپهرآیین- دیگر رسانه ها- نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن شهرستان اسفراین مبلغ 400 میلیارد ریال در بودجه 96 اعتبار دارد و مبلغ 300 میلیارد ریال هم برای آن اوراق مشارکت گرفته شده است.

50 درصد مطالبات شرکت لوله گستراسفراین تا پایان سال پرداخت می شود

اسفراین- سپهرآیین- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: 50 درصد مطالبات شرکت لوله گستر اسفراین از شرکت های نفتی با دستور وزیر نفت و معاون اول رئیس جمهوری پرداخت شده است یا تا پایان امسال پرداخت می شود.

قوامی برای «خانه ملت» تشریح کرد:

رسیدگی به اختلاس بیش ازیک هزار میلیاردی در بانک ملی+جزئیات

اسفراین- سپهرآیین- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به موضوع اختلاس یک هزار و ۶۶ میلیارد ریالی در بانک ملی یکی از مناطق حوزه انتخابیه اش و باز گرداندن وجوه اختلاس شده به حساب ها خبرداد.

با اختصاص اعتبار در بودجه 96؛

30 میلیارد تومان برای راه آهن جوین- اسفراین- بجنورد

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: اتصال خراسان شمالی به شبکه ریلی سراسری، می تواند تأثیر به سزایی در اقتصاد استان داشته باشد.

قوامی خبر داد:

تامین نقدینگی مجتمع فولاد با تسهیلات

اسفراین- سپهرآیین- نقدینگی مجتمع صنعتی فولاد شهرستان اسفراین با پیگیری هایی از مجرای سازمان خصوصی سازی با ارائه تسهیلاتی تامین خواهد شد.

در گفتگو با «قوامی» عنوان شد:

تداوم واردات لوله های بدون درز برای صنعت نفت/ دمپینگ چینی ها، اقتصاد صنعت داخلی را نابود می کند/ لوله گستر با 10 درصد ظرفیت کار می کند/ اشتغال داخلی و تولید در حصار واردات غیر اصولی آسیب می بیند

اسفراین- سپهرآیین- سال گذشته لوله گستر با تولید 12 هزار تنی محصولات خود، فقط با 10 درصد ظرفیت خویش در خدمت ارتقای تولید ملی بود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی:

طرح سوال از وزیر نفت برای رفع نگرانی های مجلس از قراردادهای نفتی

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: برای رفع نگرانی های نمایندگان ملت از قراردادهای جدید نفتی از وزیر نفت طرح سوال کردیم.

    شماره صفحات: 
  • [1]