مجلس و مردم
صفحه شماره :1


دکتر قوامی:

دلیل اقدام اخیر آمریکا شکست های پی در پی سیاست های آن در منطقه است

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: این اقدام آمریکا به دلیل شکست سیاست های آن در منطقه خاورمیانه از جمله سیاست های شکست خورده آن ها در کشور های لیبی ، یمن ، سوریه ، لبنان و بخصوص بعد از شکست داعش است.

در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی در صحن علنی مطرح شد:

قوامی: لزوم رای‌گیری درباره کلیات برنامه‌های وزرای پیشنهادی

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بدجه و محاسبات مجلس گفت: اگر بنا بود در مورد کلیات رای گیری نکنند آقای رئیس‌جمهور یک مقدمه را قرائت می‌کرد بعد به جزئیات وارد برنامه وزرا می‌شدیم.

طلب 133 میلیاردی لوله گستر از نفت

اسفراین- سپهرآیین- در نشست مشترک با وزیر نفت، وی در راستای حمایت از تولید ملی و تقویت اشتغال با واگذاری سفارش 20 هزار تنی از لوله های کربنی به شرکت لوله گستر برای تامین نیازهای شرکت های وابسته به نفت با ترک تشریفات موافقت کرده است.

رییس مجمع نمایندگان استان با اشاره به حادثه تروریسی تاکید کرد:

قانون گذاری بدون وقفه و رخنه ای ادامه یافت/ دشمن از پشتوانه مردمی از نظام اسلامی هراس دارد

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آرامش، اطمینان خاطر و با قدرت دستورکار جلسه علنی را به سرمنزل رساندند.

خون سرخ 2 شهید خراسان شمالی در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی

اسفراین- سپهرآیین- در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی 2 فعال سیاسی و اجتماعی خراسان شمالی به فیض شهادت نائل آمدند.

قوامی با لزوم ترمیم تیم اقتصادی کابینه دولت دوازدهم تاکید کرد:

چابک سازی تیم اقتصادی یک ضرورت است

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: تغییرات در تیم اقتصادی دولت برای تقویت دولت و افزایش اثرگذاری و هماهنگی امری ضروری است.

نماینده اسفراین در تببین اندیشه های امام امت تاکید کرد:

رسالت های قیام 15 خرداد به سر منزل نرسیده است/ مبادا امام تحریف شود/ راز و رمز بقا، دوام و استمرار انقلاب اسلامی تکیه به سرمایه های ملی است

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: نهضت انقلابی امام راحل(ره) در نیمه خرداد 42 شکل گرفت که در آن قرن فاخرترین انقلاب سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را به ثمر رساند.

نماینده اسفراین مدعی شد:

در صورت نبود توجه به تولید ملی از وزیر نفت به صحن علنی می رود+ناگفته های «قوامی»

اسفراین- سپهرآیین- ناگفته های «هادی قوامی» از واردات لوله های بدون درز را در اینجا بخوانید.

لوله گستر وقتی با ظرفیت 10 درصدی کار می کند/

معطلی 20 هزار فرصت شغلی از معدن سنگ آهن خواف تا لوله گستر در گروی حمایت وزارت نفت از تولید ملی

اسفراین- سپهرآیین- هفته گذشته نیز 43 نماينده مجلس شورای اسلامی در تذکري کتبی به وزير نفت خواستار جلوگيري از واردات بي رويه لوله هاي بدون درز مورد نیاز در صنعت نفت شدند و اين اقدام را حرام شرعي خواندند.

در تذکر کتبی 43 نماینده مجلس به وزیر نفت عنوان شد:

واردات لوله های بدون درز موردنیاز صنعت نفت، حرام شرعی است

اسفراین- سپهرآیین- اکنون کارخانه لوله گستر فقط با 10 درصد ظرفیت خود کار می کند و این در حالی است که شرکت های وابسته به وزارت نفت نیاز 60 هزار تنی لوله های 7 تا 16 اینچی خود را از کشورهای خارجی تامین می کنند.

قوامی تاکید کرد:

اعتبار 700 میلیارد ریالی راه آهن جوین- اسفراین در سال 96

اسفراین- سپهرآیین- دیگر رسانه ها- نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن شهرستان اسفراین مبلغ 400 میلیارد ریال در بودجه 96 اعتبار دارد و مبلغ 300 میلیارد ریال هم برای آن اوراق مشارکت گرفته شده است.

50 درصد مطالبات شرکت لوله گستراسفراین تا پایان سال پرداخت می شود

اسفراین- سپهرآیین- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: 50 درصد مطالبات شرکت لوله گستر اسفراین از شرکت های نفتی با دستور وزیر نفت و معاون اول رئیس جمهوری پرداخت شده است یا تا پایان امسال پرداخت می شود.

قوامی برای «خانه ملت» تشریح کرد:

رسیدگی به اختلاس بیش ازیک هزار میلیاردی در بانک ملی+جزئیات

اسفراین- سپهرآیین- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به موضوع اختلاس یک هزار و ۶۶ میلیارد ریالی در بانک ملی یکی از مناطق حوزه انتخابیه اش و باز گرداندن وجوه اختلاس شده به حساب ها خبرداد.

با اختصاص اعتبار در بودجه 96؛

30 میلیارد تومان برای راه آهن جوین- اسفراین- بجنورد

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: اتصال خراسان شمالی به شبکه ریلی سراسری، می تواند تأثیر به سزایی در اقتصاد استان داشته باشد.

قوامی خبر داد:

تامین نقدینگی مجتمع فولاد با تسهیلات

اسفراین- سپهرآیین- نقدینگی مجتمع صنعتی فولاد شهرستان اسفراین با پیگیری هایی از مجرای سازمان خصوصی سازی با ارائه تسهیلاتی تامین خواهد شد.

در گفتگو با «قوامی» عنوان شد:

تداوم واردات لوله های بدون درز برای صنعت نفت/ دمپینگ چینی ها، اقتصاد صنعت داخلی را نابود می کند/ لوله گستر با 10 درصد ظرفیت کار می کند/ اشتغال داخلی و تولید در حصار واردات غیر اصولی آسیب می بیند

اسفراین- سپهرآیین- سال گذشته لوله گستر با تولید 12 هزار تنی محصولات خود، فقط با 10 درصد ظرفیت خویش در خدمت ارتقای تولید ملی بود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی:

طرح سوال از وزیر نفت برای رفع نگرانی های مجلس از قراردادهای نفتی

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «هادی قوامی» گفت: برای رفع نگرانی های نمایندگان ملت از قراردادهای جدید نفتی از وزیر نفت طرح سوال کردیم.

    شماره صفحات: 
  • [1]