گزارش و گفتگو
صفحه شماره :1


گزارش/نارضایتی مردم از برخی خدمات درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین

برخورد نامناسب برخی پرستاران ،امپول زدن های دردناک، موبایل بازی پرستاران و پارتی بازی در نوبت دهی از جمله دلایل نارضایتی مردم از تنها بیمارستان اسفراین است.

ساخت کافه داستان برای اولین بار در سطح مدارس کشور در شهرستان اسفراین

برای اولین بار در سطح مدارس کشور در دبیرستان دخترانه شاهد ستایش کافه داستان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فضای شاد افتتاح شد

خشکسالی ، نبود صنایع تبدیلی و مشکلات بیمه چالش اصلی پسته کاران اسفراینی

خشکسالی های پی درپی در چند سال گذشته ، سرمازدگی ، نبود صنایع تبدیلی و فراوری پسته و مشکلات بیمه ای از امشکلات اساسی پسته کاران اسفراینی است.

جمعیت هلال احمر اسفراین؛ دارای ۲۰۰ داوطلب فعال

اسفراین- سپهرآیین-رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسفراین گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان اسفراین دارای ۲۰۰ داوطلب فعال درجه بندی شده برای حضور در پایگاههای امداد و نجات جاده ای و حوادث احتمالی می باشد .

اسفراینی ها؛ در به در جای پارک

اسفراین- سپهرآیین- حقوق فروش پارکینگ که به صورت جریمه دریافت می شود باید در حساب متمرکز به نفع بنای پارکینگ با هدف تامین نیاز شهروندان و جبران کمبودها جمع آوری شود.

رویارویی با گره های کور ترافیکی در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- نبود نقشه جامع مطالعات ترافیکی هم یکی دیگر از دغدغه هایی است که بیش از پیش منجر به خلق ترافیک سرسام آور در هسته مرکزی شهر شده است

اسفراینی ها؛ محروم از سنت حسنه اهدای خون/ اسفراین مرکز اهدای خون ندارد

اسفراین- سپهرآیین- شنیده ها حکایت می کند هرچند اعتباری برای احداث پایگاه انتقال خون در 95 اختصاص یافت، اما اختصاص شایانی نداشته است.

امام جمعه بام و صفی آباد:

تحریم های جدی نقض آشکار است/ از رویارویی با نقض برجام طفره نرویم

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «هوشمند نژاد» گفت: تحریم های جدید آمریکا نقض آشکار برجام است.

امام جمعه اسفراین:

مسئله بی اعتمادی به آمریکا جدی گرفته شود/ تحریم های آمریکا جای ماله کشی و توجیه پذیری نمی گذارد/ آمریکا می خواهد همه چیز را بگیرد و هیچ چیز ندهد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: نباید فرصت ماله کشی به توجیه کنندگان نقض آشکار برجام داد و باید آنان را سر جای خودشان نشاند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

احیای نماز جمعه؛ از شاهکارهای امام(ره)

اسفراین- سپهرآیین- آیت الله «یعقوبی» گفت: تاسیس جمهوری اسلامی ایران از برکات امام راحل(ره) اساس و بنیان کار و یک امر زیربنایی است.

ابهام؛ دایره رسیدگی به دست اندازهای مسیر کارآفرینی

اسفراین- سپهرآیین- خام فروشی باعث شده است تا محصولات با ارزش افزوده قابل توجه عرضه نشود و دیگر قصه پر غصه این مجموعه های صنعتی نبود فعالیت با تمام ظرفیت موجود در این واحدهای صنعتی است که خود بن بستی در مسیر توسعه تولید و تقویت اشتغال شده است.

روستاهای محروم؛ مقصد دانشجویان جهادگر

اسفراین- سپهرآیین- شماری از دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در اردوهای جهادی برای محرومیت زدایی و فعالیت جهادی در روستاهای منطقه محروم بام و صفی آباد اسفراین مشارکت کردند.

ماجراجویی سپهرآیین در شگردهای متکدیان؛

تقاطع های شهر در حصار متکدیان/ نبود محدودیت در بازی با احساسات شهروندی

اسفراین- سپهرآیین- متاسفانه کاستی ها و کمبودها در برخورد مسئولانه برخی مدیران مرتبط را در جمع آوری قانونی متکدیان شاهد هستیم.

بافت فرسوده اسفراین؛ پنهان پشت دیوار بی توجهی

اسفراین- سپهرآیین- البته به گفته مسئولان متولی اصلی ساماندهی بافت های فرسوده که با مشکلات عدیده ای فارغ از قدمت بناها، تراکم بناها و نابسامانی عرض معابر و گذرگاه ها با معضلات و کاستی ها و کمبودهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، خود اهالی ساکن در بافت های فرسوده هستند.

با یک پهلوان؛

حسین اکبری؛ چهره نام آشنای «زینل خان»/ 16 بار در سکوی نخست زینل خان

اسفراین- سپهرآیین- «حسین اکبری» گفت: کشتی را از اجدادم و پدارنم به ارث برده ام و پهلوانی را مدیون آنان هستم.

به بهانه روز قلم؛

دیدار صمیمی با میراث دار قلم در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- استاد 105 اثر را به زیور چاپ برای اسفراینی ها و تاریخ ماندگار این دیار آراسته است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین خبر داد:

شکارچی شرور در دام حفاظت محیط زیست

اسفراین- سپهرآیین- یک فرد شرور که نیمه های شب اقدام به شکار با اسلحه جنگی در پارک ملی سالوک می کرد توسط یگان حفاظت اداره اسفراین غافلگیر و دستگیر شد.

امام جمعه اسفراین تاکید کرد:

اساتید می توانند مایه تقویت اقتصاد مقاومتی شوند

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» با تاکید بر اینکه باید اساتید وارد میدان عمل شوند، افزود: شهید دکتر مصطفی چمران نمونه ای از اسوه های ایمان و اخلاص و عمل از جامعه دانشگاهی است.

یادنامه/

برش از زندگی شهید حجت الاسلام «طیبی»

اسفراین- سپهرآیین- در هنگام انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی بخاطر اعتمادی كه مردم به وی داشتند و پشتكار دوستانش برای این امر مهم ، كاندید شد و نمایندة مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گردید .

دستگیری قاتل فراری در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری یک قاتل فراری یک سال پس از اقدام به فرار از صحنه قتل خبر داد.

    شماره صفحات: 
  • [1]
  • [2]
  • [3]
  • [4]
  • [5]
  • [6]
  • [7]
  • [8]