اسفراین
صفحه شماره :1


آغاز اجرای طرح سلامت رمضان در شهرستان اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- مدیر گروه مهندسی سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین با تاکید بر رعایت بهداشت لازم در ماه مبارک رمضان گفت : طرح سلامت رمضان با هدف ساماندهی دست فروشان مواد غذایی ، جلوگیری از فروش مواد غذایی بالقوه خطرناک و نظارت بر توزیع سالاد و سبزی خام در کلیه مراکز طبخ غذا و اغذیه فروشی ها از اول خرداد آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

برگزاری بازاچه قومیت ها در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اسفراین-سپهرآیین- از سوی معاونت آموزشی تحقیقات ، دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت هفته خوابگاه ها ، بازارچه قومیت ها در محوطه معاونت آموزشی تحقیقات ، دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

برگزاری بازاچه قومیت ها در معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- معاونت آموزشی تحقیقات ، دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت هفته خوابگاه ها ، بازارچه قومیتها در محوطه معاونت آموزشی تحقیقات ، دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

برگزاری کنفرانس یک روزه دیابت و روزه داری

اسفراین- سپهرآیین- کنفرانس یک روزه دیابت و روزه داری به همت معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار می شود.

ترویج فرهنگ اهدای عضو از برنامه های مهم در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه روز اهدای عضو فرصتی است برای یاد آوری این موضوع مهم برای جامعه گفت : دانشکده علوم پزشکی اسفراین با آموزش ویژه و حرفه ای مددکاران و کارشناسان بیماران خاص برای ترویج فرهنگ اهدای عضو تلاش می کند.

امام جمعه با تلنگری به جشن دوم خرداد:

برخی ظرفیت پیروزی ندارند/ یک قدم عقب نشینی آنان را بیشتر به جلو می راند

اسفراین- سپهرآیین- سادگی برخی را بهانه قرار ندهید و با سو استفاده زیر نقاب تدبیر و امید جامه اصلاح طلبی به تن نکنید.

گزارش تصویری

یادواره شهدای گمنام و اصناف

اسفراین-سپهرآیین- یادواره شهدای گمنام و اصناف در مزار شهدای گمنام کوهساران پارک قائم برگزار شد

اختصاص اعتبار جدید برای موزه باستان شناسی و مردم شناسی

اسفراین- سپهرآیین- از محل اعتبارات سال 95، 2 میلیارد و 400 میلیون ریال برای موزه باستان شناسی و مردم شناسی اسفراین اختصاص یافته است.

همزمان با سوم خرداد برگزار می شود:

یادواره 9 شهید گمنام در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- همزمان با سوم خرداد ماه یادواره 9 شهید گمنام اسفراین به مناسبت نکوداشت فتح الفتوح خرمشهر در این شهرستان برگزار می شود.

تجلیل از پیشکسوتان تئاتر اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- تقدیر از اعضای شورای نظارت بر تولید و اجرای نمایش شهرستان، مسئول انجمن هنرهای نمایشی اسفراین و حامی تئاتر در اسفراین بخش دیگر این برنامه بود.

گزارش تصویری/ وضعیت نابسامان زلزله زدگان روستای پسرکانلو

زلزله 5.7 ریشتری شنبه ، بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری سبب تخریب 20 تا 100 درصدی منازل مسکونی بسیاری از روستاهای خراسان شمالی شد.

امام جمعه جدید بام و صفی آباد منصوب شد

اسفراین- سپهرآیین- طی حکمی از سوی حجت الاسلام «تقوی» رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام «هادی هوشمند نژاد» به عنوان امام جمعه بام و صفی آباد منصوب شد.

خلق حماسه حضور دیگر

اسفراین-سپهرآیین- مسئولان هم پا به پای مردم در انتخابات 29اردیبهشت 96حضور یافتند

بیانیه جمعی از فرهنگیان خراسان شمالی

اسفراین -سپهرآیین- اکنون که در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری هستیم، ما، جمعی از فرهنگیان خراسان شمالی، بر حسب تکلیف دینی و ملی، بر خود لازم دانستیم فارغ از دسته‌بندی‌های سیاسی و با نیت هموارسازی مسیر پیشرفت ایران اسلامی، مطالبی را به صراحت به استحضار شما ملت بزرگوار برسانیم  نظر به حساسیت بالای شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور، گرچه صرف حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری برای تضمین آتیه کشور لازم است اما کافی به نظر نمی رسد؛ بلکه ضرورت دارد آحاد مردم با حضوری مسئولانه و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی و انتخابی شایسته، نقش تاریخی خود را در راستای پیشرفت ایران عزیز ایفا نمایند

شهرداران در حصار خواسته های شخصی اعضای شورای شهر

ره آورد کلامم این است: «رمز موفقیت شهرداری و شورای اسلامی شهر، گذشتن از منافع شخصی است ...».

آنچه در جوی می رود آب است

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.

تکرار یک وعده تکراری

اسفراین- سپهرآیین- بعد از اینکه روحانی در اواخر دوره ریاستش بر دولت یازدهم، این چنین زیر یکی از مهم ترین وعده هایش زد، رسانه ها با باز نشر سخنان وی در سال 92 به وی یادآوری کردند که وعده بزرگی همچون «حل مشکلات اقتصادی در 100 روز » موضوعی نیست که افکار عمومی به این راحتی از کنار آن عبور کند، بر همین اساس رئیس جمهور باید در قبال این وعده و دلایل عملی نشدن آن پاسخگو باشد.

شور موتورسواری و اتومبیرانی در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- 0 موتورسوار ریس، کراس و تریل و 61 اتومبیلران خودروهای اسپرت و آفرود جلوه ای زیبا به این همایش بخشید.

درخشش فیلمساز و عکاس اسفراینی در سالوک

اسفراین- سپهرآیین- جواد حسن پور و مرتضی صفامنصوری در جشنواره استانی سالوک تقدیر شدند.

درخشش فیلمساز و عکاس اسفراینی در سالوک

اسفراین- سپهرآیین- جواد حسن پور و مرتضی صفامنصوری در جشنواره استانی سالوک تقدیر شدند.